Netflix, başrolünü Zoe Saldana’nın oynayacağı The Bluff isimli büyük bütçeli bir aksiyon dram filmini daha geliştiriyorFilmin yapımcılığını rekor kıran ve çok beğenilen Captain America: Winter Soldier, Captain America: Civil War, Avengers: Infinity War ve Avengers: Endgame gibi Marvel filmleri ile tanınan Anthony Russo ve Joe Russo kardeşler yapıyor.

The Bluff filmi nedeniyle Netflix, filme çok yüksek bir talep olduğundan dolayı güvence altına almak için diğer yayıncılarla savaşmak zorunda kaldı. Sonunda Netflix kazandı ve yapılan haberlere göre göre The Bluff’ı ve yazarların bağlılığını korumak için büyük rakamlar harcadı.

The Bluff, Frank E. Flowers (Swallow, The Warrior’s Way, Haven) tarafından yönetilecek ve Flowers tarafından Joe Bellarini (The Ropes, My Little Pony: The Movie) ile birlikte yazılacak. Russo kardeşler, filmi AGBO prodüksiyon şirketleri için, Zoe Saldana’nın kız kardeşleri Mariel ve Cisely Saldana ile Cinestar Pictures şirketi için çekecekler.

The Bluff ne hakkında olacak? Netflix, The Bluff için Şubat 2021’de şöyle yazmıştı:

The Bluff, 1800’lerde Cayman Adaları’nda geçiyor ve Saldana, adası acımasız korsanlar tarafından işgal edildiğinde gizli geçmişi açığa çıkan Karayipli kadın Ercell’i canlandırıyor. Filmin amacı, kahraman korsanlar tarafından işlenen zulümlere karşı savaşırken gerçek bir eylem aracı yaratmak için içgüdüsel eylem ile tarihi kurguyu harmanlamaktır. 

Bu açıklama ile, büyük bütçeli bir set ve ilginç hikaye anlatımı ile yoğun bir kadın liderliğindeki aksiyon filmi hayal edebiliriz.

Peki The Bluff’da kimler rol alıyor? Galaksinin Koruyucuları ve Avatar yıldızı Zoe Saldana, Şubat 2021’de Deadline tarafından bildirildiği üzere Netflix’in The Bluff filminin kadrosuna liderlik edecek. Saldana, adasının acımasız korsanlar tarafından işgal edilmesiyle gizli geçmişi açığa çıkan Karayipli kadın Ercell karakterini canlandıracak.

Zoe Saldana

The Bluff’un prodüksiyon durumu nedir? The Bluff, Netflix tarafından yeni alındı ​​ve senaryolar şu anda yazılıyor. Bu nedenle Şubat 2021’den itibaren film için herhangi bir prodüksiyon tarihi belirlenmedi. Tarihin birkaç ay içinde belirlenmesi bekleniyor.

The Bluff’un çıkış tarihi ne zaman? Görünürde herhangi bir prodüksiyon tarihi olmadığından, The Bluff için 2021 çıkış tarihini kesin olarak gözden çıkarabiliriz. 2022 çıkış tarihi daha mantıklı olabilir, ancak 2023 yılı da filmin aksiyon ağırlıklı olarak tanımlandığı düşünüldüğünde mümkün olabilir.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like