Russian Doll ekibi ikinci sezon için bir araya geliyor.

Broadway müzikali Hamilton’da George Eacker rolünü üstlenen Ephraim Sykes, Natasha Lyonne’un Netflix dizisinin kadrosuna katılıyor.

Ain’t Too Proud – The Life and Times of The Temptations filmindeki rolüyle Tony adayı olan ve yakında yayınlanacak Broadway müzikalinde Michael Jackson olarak rol alacak Sykes, Russian Doll’da konuk oyuncu olacak. Diğer yeni oyuncular Annie Murphy, Sharlto Copley Carolyn Michelle Smith’in yanı sıra yayın devi Netflix, hiçbir ayrıntı veya karakter açıklaması vermiyor.

Dizinin ilk sezonu, bir New York partisi sırasında defalarca ölen ve aynı geceyi devam eden bir zaman döngüsünde yeniden yaşayan Natasha Lyonne tarafından canlandırılan Nadia adlı genç bir kadını takip etti. İlk sezonda Greta Lee, Yul Vazquez, Elizabeth Ashley ve Charlie Barnett de rol aldı.

Russian Doll  ilk sezonu  Şubat 2019’da yayınlandı. Haziran 2019’da Netflix tarafından yenilenen dizi, Amy Poehler ve Leslye Headland ile birlikte yönetici yapımcılığını üstlenen Lyonne tarafından yaratıldı. 2. sezonun çekimleri şu anda bu yaz yayınlanmak üzere gerçekleştiriliyor.

Russian Doll, Universal Television, Poehler’s Paper Kite Productions, JAX Media ve 3 Arts Entertainment tarafından üretilmektedir.

Hamilton’daki performansı Disney+ ‘da görülebilecek olan Sykes, NBC’de  Ariana Grande’nin yanında Hairspray Live’da da rol aldı. Oyuncunun diğer TV projelerinin arasında Vinyl, Smash, 30 Rock ve Luke Cage bulunmaktadır.

Ephraim Sykes, CESD, Silver Lining Entertainment ve Franklin, Weinrib, Rudell & Vassallo tarafından temsil edilmektedir.

Bir cevap yazın
You May Also Like