1. Ana
  2. Diğer
  3. Rosie O’Donnell Küçükken Babası Tarafından Taciz Edildiğini İtiraf Etti

Rosie O’Donnell Küçükken Babası Tarafından Taciz Edildiğini İtiraf Etti

56 yaşındaki Amerikalı komedyen, oyuncu, yazar ve televizyon yıldızı Rosie O’Donnell, Ladies Who Punch: The Explosive Inside Story of The View isimli bir kitap çıkarmaya hazırlanıyor. Rosie, kitabının tanıtımı için Variety’e verdiği röportajda henüz küçük yaşlarda iken babası Edward Joseph tarafından cinsel tacize uğradığını itiraf etti. Rosie, Variety’e ettiği bu itirafın devamını ve detaylı bir şekilde anlatımının kitapta yer aldığını da ekledi.

Cinsel tacizler ben çok küçükken başladı. Daha sonra annem Roseann öldüğünde garip bir şekilde tacizler sona erdi (Rosie’nin annesi Roseann, Rosie henüz 10 yaşındayken kanser nedeniyle hayatını kaybetti) çünkü babamın ilgilenmesi gereken beş çocuğu daha vardı. Aslında tüm bu cinsel taciz olayı hakkında konuşmaktan hoşlanmadığım şeyler. Elbette bu herkese göre değişir. Benim durumumu yaşamış olan herhangi bir çocuk için, özellikle de ailesinden biri tarafından taciz edilen çocuklar için tamamıyla güçsüz ve kapana sıkışmış hissediyorsun çünkü seni taciz eden insan, bunu söyleyebileceğin, yardım isteyeceğin insan.

Ladies Who Punch, Nisan’ın ikisinde raflarda yerini alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>