1. Ana
  2. Sinema Gündemi
  3. Game of Thrones’un Robb Stark’ı Richard Madden, Dizinin Setinden Çaldığı Eşyaları İtiraf Etti

Game of Thrones’un Robb Stark’ı Richard Madden, Dizinin Setinden Çaldığı Eşyaları İtiraf Etti

Game of Thrones’un Robb Stark’ı Richard Madden, The IMDb Show’da Game of Thrones setinden ve Rocketman’de Elton John’un menajerini oynamak hakkında konuştu.

Sanırım Game of Thrones’un setinden birkaç şey sıvıştırdım. Lannisterların ve Starkların olan küçük harita işaretçilerini aldım. Eğer Game of Thrones’u izlediyseniz, benim haritaların üzerinde ne kadar zaman harcadığımı ve harita malzemeleri hakkında ne kadar çok konuştuğumu görmüşsünüzdür. Ayrıca sanırım seks sahnelerinden birinde muhteşem büyük bir sabahlık giyiyordum. Bavuluma girdi ve ben de onu eve götürdüm. Evde onu giydiğimden değil… Denedim ancak kolları büyük geldi.

Elton John’un yalnızca menajerini değil, ilk erkek sevgilisini de oynuyorum! Gerçekten dramatik, yoğun sahnelerden, bir şarkıya ve dans numarasına dönüşen, hikayenin farklı bir tarafını anlatan harika bir senaryoydu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>