1. Ana
  2. Sinema Gündemi
  3. The Walking Dead’in Daryl’si Norman Reedus ve Diane Kruger İlk Çocuklarını Kucaklarına Aldı

The Walking Dead’in Daryl’si Norman Reedus ve Diane Kruger İlk Çocuklarını Kucaklarına Aldı

The Walking Dead serisinin en sevilen karakterlerinden biri olan Daryl’i canlandıran Norman Reedus ve eşi Diana Kruger’ı tebrik etmenin tam zamanı! Çiftin ilk çocuklarını geçen hafta kucaklarına aldıkları Us Weekly’e onaylandı. Çiftin bebek bekledikleri ve Kruger’ın hamileliği Mayıs ayında duyulmuştu ancak çift resmi bir açıklama yapmadığı için bilginin doğruluğundan emin olunamıyordu. İkili 2016’da ilişki yaşamaya başlamıştı ve ilişki yaşamaya başladıklarından beri ilişkilerini medyaya pek yansıtmadan, kendi içlerinde yaşamayı tercih etmişlerdi.

Aileye yeni katılan bebek, Diana için ilk olsa da, Norman’ın ikinci çocuğu; Norman’ın eski sevgilisi Helena Christensen’dan Mingus adında 19 yaşında bir oğlu daha var. Mingus, süper model bir anne ve yakışıklı bir babaya sahip olmanın bütün iyi yanlarını kendi toplamayı başarabilmiş bir genç adam. Norman’ın bildirdiğine göre, Mingus’a dizi ve film teklifleri geliyor ancak Mingus ünlü olup hayatını mahvetmek istemediği için kabul etmiyormuş. Her ne kadar yaşı henüz küçük olsa da Norman oğlundan birçok şey öğreniyormuş ve Norman’ın rol modeli Mingus’muş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>