Ricky Gervais, Netflix’teki dizisi After Life’ın final sezonu olan 3. Sezonu için ger dönüyor.

After Life dizisinin 3. Sezonu 14 Ocak’ta yayınlanacağını duyurdu. Bu tarih yaklaşırken Ricky Gervais hayranları Tony Johnson’a veda etmeye hazırlanıyor.

After Life 3. sezonda da karısı Lisa’nın ölümünün ardından yaşadığı acıyla başa çıkmak için mücadele eden Tony adında yerel bir gazeteci olan Gervais’in hikayesini takip etmeye devam edecek.

After Life 3. sezonun hareketli fragmanı, Tony’ye ölümünden sonraki yaşamı boyunca rehberlik etmek için videolar kaydeden Lisa’yı (Kerry Godliman) daha fazla göreceğimizi gösterdi.

Geçenlerde basına konuşan Gervais, Tony’nin merhum eşi Lisa’yı içeren ve onu her seferinde ağlatan bir sahne olduğunu belirtti.

“Bir sahne var, 70 kez izledim ve hala beni kesinlikle boğuyor” dedi. “Lisa altıncı bölümdeki şiiri okuduğunda – dürüst olmak gerekirse, tıkandım.” diye belirtti.

“Harika bir şiir, inanılmaz bir performans ve bunlar olurken neler oluyor. Dürüst olmak gerekirse, bu şiiri yıllardır seviyorum. Her zaman kullanmak istemişimdir, bu yıkıcı” diye devam etti.

After Life’ın sona ermesinin üzüntüsü yüzüne yansıyan Diane, Kath’e veda etmekte zorlandığını açıkladı.

“Büyük bir son gibi gelmedi ve Covid nedeniyle bir parti düzenlemedik, bu yüzden büyük bir final varmış gibi hissettirmedi. Daha sonra dün bu toplantının bir kısmını yaparken birdenbire düşündüm, ‘Aman Tanrım buraya kadar. Bir daha Kath olamayacağım, ilk defa gerçekten çok canım yandı.”

Son sezonda After Life hayranları, Kath’in gerçek aşkı bulmaya çalışmasını izleyecek ancak bu arayış birkaç feci randevuyla pek de planlandığı gibi gitmeyecek.

Yeni ve son sezonun yayınlanmasını heyecanla bekliyoruz.

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın
You May Also Like