Pam & Tommy dizisi, Disney+’ta yayınlandı! Pamela Anderson ve Tommy Lee’nin gerçek hikâyesini merkezine alan dizinin ilk üç bölümünü yayınlayan Disney+, kalan bölümleri haftalık olarak yayınlayacak. Başrollerdeki Lily James ve Sebastian Stan ikilisine eşlik eden isimler Nick Offerman, Seth Rogen, Taylor Schilling, Fred Hechinger, Andrew Dice Klay ve Pepi Sonuga. Yönetmenliğini I, Tonya, Lars and the Real Girl ve son olarak Cruella filminin yönetmeni Craig Gillespie’nin üstlendiği filmin yapımcılığını ise Seth Rogen ve Evan Goldberg ikilisi üstleniyor.

Anderson Rolünde Lily James’in, Tommy Lee rolünde ise Sebastian Stan’in yer aldığı dizi, ikilinin evlerinden çalınan bir seks kasedinin sızdırılmasıyla internette viral haline geldikleri dönemi merkezine alıyor. Fragmana bakılırsa, kaseti çalan müteahhit rolünde Seth Rogen ve porno yapımcısı Miltie Amca’nın rolünde yer alan Nick Offerman da karakterlerine oldukça iyi alışmış gibi görünüyor.

Porter ile yaptığı bir röportajda Lily James, Pamela Anderson’a olan duygusal ve fiziksel dönüşümünden bahsetti: “Hiç bu kadar sıkı çalışmamıştım. Pamela’nın yazdığı kitapları okudum, şiirlerini okudum, tüm röportajlarını takip ettim. Ve sonra, elbette, fiziksel dönüşüm oldu. İnanılmaz ekibimiz yavaş yavaş Pamela’ya benzediğim ama aynı zamanda hareket edebileceğimi hissettiğim bir denge buldu. Daha önce kendimden çok farklı göründüğüm hiçbir şey yapmadım. Ve gerçekten bu şekilde devam etmek istiyorum çünkü bunda çok özgürleştirici bir şey olduğunu hissettim. Ondan gelen bir cesaret var. Kaybolmaktan gelen bir cesaret.”

Bir yanıt yazın
You May Also Like