in

Ozark 4. Sezon 2. Kısım Ne Zaman Yayınlanacak?

Ozark, dördüncü sezonunun yayınlanmasıyla şu anda Netflix’in listesinin başında yer alıyor, ancak bu, 1. ve 2. bölümlere ayrıldığı için sezonun sadece yarısı, daha önce Breaking Bad ile gördüğümüze benzer bir şekilde.

Ozark 4. Sezonun ilk yarısının prömiyeri birkaç hafta önce 21 Ocak’ta yapıldı. Bununla birlikte, birçok izleyici halihazırda yeni bölümleri tek oturuşta izledi ve sonraki bölümlerin yayınlanmasını ne kadar bekleyeceğini merak ediyor.

Not: Yazının devamı spoiler içermektedir.

Ozark’ın bu sezonu, Byrdes’in Ozarks’tan Chicago’ya taşındığını bulmak için ilerledi. Bir kamyon aniden şeritlerine girdiğinde, minibüslerinde seyahat ederken yer değiştirmeyi düşünüyorlardı. Marty çarpışmayı önlemek için arabayı sağa çekmeye çalıştı ama otomobil takla attı ve bir hendeğe düştü. Hayatta kalanların olup olmadığı hala bilinmiyor. Gösteri daha sonra Helen Pierce’in ölümünün hemen ardından izlediğimiz dakikalara geri döndü. Omar Navarro, Byrdes ile bir araya geldiğinde, onlara gruptan ayrılma niyetini bildirdi ve meşru bir hayata geçiş için yardım istedi. Akıl almaz olanı başardılar, ancak beklenmedik bir dönüşle Maya Miller geri adım attı ve FBI’ın Navarro’yu tutuklamasını sağladı.

Peki, Ozark 4. Sezon 2. Bölüm ne zaman yayınlanacak?

Bu büyük olasılıkla Netflix’in çeşitli Emmy yıllarına uygun iki sezona bölerek gösteri için Emmy adaylığı sayısını artırmayı hedeflemesinden kaynaklanıyor. Bu nedenle, Ozark 4. sezon 1. bölüm, 31 Mayıs 2022’ye kadar sürecek olan mevcut uygunluk döneminde Emmy Ödülleri için uygundur. Böylece, Ozark 4. sezon 2. bölüm 31 Mayıs’tan sonra yayınlanırsa, bir sonraki yıl için hak kazanacak.

Böylece Ozark 2. sezon 31 Mayıs’a kadar gelmeyecek. Ancak, 2022’nin sonuna kadar geleceğini duyduk, bu da sonuca bir yıldan daha kısa sürede, hatta çok daha kısa sürede ulaşacağımız anlamına geliyor.

Written by Umutcan Çakar

Kdz. Ereğli'de dünyaya geldim. Bursa Uludağ Üniversitesi'nde öğrenciyim. Çeşitli platformlardan haberleri, N99 aracılığıyla sizlere ulaştırıyorum. Netflix'teki favori dizilerim arasında Mindhunter ve Love, Death & Robots yer alıyor.

Bir cevap yazın

Bill Skarsgård’lı Netflix Dizisi ‘Clark’ Fragman Yayınladı

Better Call Saul Dizisinden Yeni Sezon Tanıtımı! 6. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?