Peacock’un Orijinal dizisi One of Us Is Lying, Netflix’te henüz yayınlandı ve şimdiden ikinci bir sezon için hazırlıklara başladı.

Karen M. McManus’un 2017 tarihli romanından uyarlanan “One of Us Lying”, isimleri bir cinayet soruşturmasına bulaşan öğrencileri anlatan bir gençlik gerilim filmi. Anafilaktik şoktan ölen bir sınıf arkadaşının cinayetinde baş şüpheli olan Bayview Lisesi’ndeki dört öğrenciyi takip eder ve beşi de yaz tatilinden sonra okulun ilk gününde gözaltına alınır. Ardından, bu dört öğrencinin masumiyetlerini kanıtlamak ve geleceklerini kurtarmak için sınıf arkadaşlarının ölümünü araştırmak için bir Cinayet Kulübü kurdukları görüyoruz ve bu sırada cinayetle ilgili cezai bir soruşturma söz konusu.

ONE OF US IS LYING — “One Of Us Is Not Like The Other” Episode 103 — Pictured: (l-r) Cooper van Grootel as Nate, Chibuikem Uche as Cooper, Mark McKenna as Simon, Annalisa Cochrane as Addy, Marianly Tejada as Bronwyn — (Photo by: Nicola Dove/Peacock)

One of Us Lying 1. sezon, 18 Şubat 2022’de Netflix’e uluslararası olarak (Amerika Birleşik Devletleri dışında her yerde) eklendi ve iyi haber şu ki, daha fazlası yolda. Dizi, Netflix Orijinali olarak markalandı.

İlk olarak NBC Universal’ın ABD yayın hizmeti Peacock’da 7 Ekim 2021’de seyircisinin karşısına çıkan sekiz bölümlük dizinin ilk sezonu, uluslararası olarak Netflix’te yayınlandı.

Netflix, Karen M. McManus’un 2017 romanına dayanan gizemli gençlik dizisini şöyle tanımlıyor:

“Tutuklanma beş farklı liseliyi bir araya getiriyor, ancak bir cinayet ve bir takım sırlar onları, kedi-fare kovalamacasına dönen bu cinayetin gizemi ortaya çıkarken bir arada tutuyor.”

One of Us Lying Dizisinin 2. Sezonu Yolda

Ocak 2022’de NBC Universal, gösteri görevlerini Darío Madron’dan devralan Erica Saleh’in (1. sezonda yazar odasında çalışan) ile ikinci bir sezon için unvanını yenilediğini duyurdu.

Netflix’in, 1. sezonu taşıdığı herhangi bir bölgede Peacock çıkışından sonra diziyi tamamen almasını beklerdik.

Bir yanıt yazın
You May Also Like