Ortak yapımcı Lauren Iungerich’in komedi dizisi “On My Block”, dört sezonun ardından Netflix’e veda edecek.

Netflix, dördüncü ve son sezon için ortak yaratıcı Lauren Iungerich’in çığır açan komedisinin yeni bölümlerini ekleyecek. Son sezonun 10 bölümünün çekimleri Mart ayı başlarında yapılacak. Final sezonunun bu yıl mı yoksa önümüzdeki yıl mı yayınlanacağı henüz belli değil.

Sierra Capri, Jason Genao, Brett Gray, Diego Tinoco, Jessica Marie Garcia ve Julio Macias gibi yıldızlar, Los Angeles’ın bir semtinde geçen komedi dizisinin dördüncü sezonu için ekranlara geri dönecek.

Mart 2020’den itibaren uzun bir bekleyişin ardından, Ocak 2021’de dizinin yeni sezonla geri geleceğine dair resmi bir onay geldi. Temmuz 2020’de Netflix’in dördüncü sezonu aktif olarak geliştirdiğini duyduğumuzu belirtmek gerekiyor. Ancak COVID-19 nedeniyle çekimlere ne zaman başlanacağı gibi detaylar belirsizdi. Dizinin yeni sezon çekimleri Mart 2021’de başlayacağı düşünüldüğünde, final sezonunun 2022 yılında yayınlanması bekleniyor.

On My Block dizisinin geleceği açısından en iyi haber aslında Netflix’in dizinin yapımcısı Lauren Lungerich ile imzaladığı bir anlaşmadır. Gelecekte yetenekli yapımcının dizi ve filmlerini platformda görmeyi bekliyoruz.Anlaşma duyurulduğunda, Netflix’ten Brian Wright şunları söyledi: “On My Block’da onunla çalışmaya devam etmekten dolayı mutluyuz ve gelecekte yapacağımız diğer projeleri dört gözle bekliyoruz.”

Netflix, orijinal serilerini genellikle üç veya dört sezon sonra bitiriyor. On My Block, diğer Netflix orijinal dizileri olan  Atypical (dört sezon sonunda sona erecek), Dead To Me (üç sezon), Dear White People (dört), The Kominsky Method (üç), Lost in Space (üç) ve Ozark (dört) da dahil olmak üzere bu yıl sona erecek Netflix orijinalleri listesine katılıyor. Bu listede aslında Grace ve Frankie de yer alıyor, fakat bu dizi yayın platformunun en uzun süredir devam eden orijinali olarak yedinci sezonda sona erecek.

On My Block , Netflix için hit olan dizilerden biri oldu birçok iyi eleştiriler aldı. Dizinin eleştirmenler arasında etkileyici bir sayı olan yüzde 95 puanı ve  RottenTomatoes adlı sitedeki izleyiciler arasında yüzde 91 puanı var. Netflix ile genel bir anlaşması olan Iungerich, Eddie Gonzalez ve Jeremy Haft ile birlikte tek kameralı komediyi yarattı.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like