Meksika drama dizisi Monarca, Netflix’te yayınlanıyordu, fakat dizinin 3. sezon için geri dönmeyeceği açıklandı. 

İlk olarak Eylül 2019’da Netflix’te yayınlanan dizi, sonunda 1 Ocak 2021’deCobra Kai ile birlikte düşen ikinci bir sezonla devam etti.

Monarca, 27 gün boyunca Meksika’nın en iyi 10 listesinde yer alırken, Dominik Cumhuriyeti, Venezuela, Panama ve Honduras’ta da iyi bir performans gösterdi. Dizi ayrıca birkaç günlüğüne Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en iyi 10 TV listesinde yer almayı başardı.

Ama şimdi, 3. sezon planlanmadan proje bitmiş gibi görünüyor. Bu durum, 2. sezonun oldukça büyük bir uçurumda bitmesine rağmen, daha önce izlemediyseniz, bu diziyi izlemenizi tavsiye etmeyi zorlaştırıyor.

Yeni sezonun gelmeyeceği bilgisi, 26 Mart’ta dizinin başrollerinden ikisinden iki Instagram gönderisine atıfta bulunarak gösterinin geri dönüşünün giderek pek olası olmadığını belirten sözler söylemesinden dolayı anlaşıldı.

26 Mart’ta bir Instagram gönderisinde Osvaldo Benavides şunları söyledi:

“Haber geldi… Andres Carranza’ya veda ediyorum. Ne güzel bir proje. Her şey için ve orada bulunan hepimiz için teşekkürler. Katılmak ne kadar gurur verici. Güle güle.”

Benzer şekilde, Irene Azeual Instagram’da benzer bir veda yayınladı:

“Bitmeseler bile biten hikayeler var. Hayran olduğum insanlarla bir iş birliği, mizah ve saygı dolu bir set, sevgi dolu bir oyuncu kadrosu ve birinci sınıf bir ekip… Burada ve diğer ülkelerde gösteriş yapmak için kaliteli bir dizi yaptığımız için memnunum.”

28 Mart’ta sadece birkaç gün sonra, Juan Manuel Bernal’a göre Sensacine gösterinin iptal edildiğini doğruladı:

“Bu haberin yol açtığı her şeye çok minnettarım, duygulandım ve şaşırdım, Netflix platformu tarafından Monarca’nın üçüncü sezonunun iptal edildiğini sonunda kabullendim…

… Rahatsızlığınızı anlıyorum, ama kızgınlığınızı söyleyecek doğru kişi ben değilim. Seninleyim, biraz üzgünüm çünkü bana öyle geliyor ki dizi bitmek zorunda olduğu için bitmedi, bir son yapmamız gerekiyordu ama karar benim değil, bizim değil, bu platforma ait bir karar.”

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like