First Kill’in ilk sezonu 2021’de çekildi ve şimdi dizinin prodüksiyonunun tamamlanmasını, First Kill’in Netflix’te yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Netflix kitap uyarlamalarını çok seviyor ve uyarlama aldığı en son duyurulan kısa öykü First Kill. Çekimler 2021’in ikinci yarısı boyunca gerçekleşti ve heyecanlı aboneler dizinin artık prodüksiyon sürecinde olduğunu öğrenmekten memnun oldular.

First Kill, V.E. Schwab tarafından yazılan ve yaratılan yeni bir Netflix Orijinal fantezi gençlik dramasıdır.  Orijinali, Schwab’ın Imprint’in Vampires Never Get Old: Tales with Fresh Bite adlı kitabında yayınlanan aynı adlı kısa öyküsüne dayanmaktadır.

Daha önce Empire, Gossip Girl ve The Punisher gibi dizilerde çalışmış olan Felicia D. Henderson, First Kill’in dizi sorumlusu olarak yer alıyor. Henderson hem yazıp hem de baş yapımcı olarak görev yapacak.

Emma Roberts ve Karah Preiss, Belletrist Productions aracılığıyla yapımcılığı üstleniyor.

First Kill’in konusu nedir?

Güçlü vampir ailesi arasında yerini almak için genç Juliette’in ilk cinayetini işlemesi gerekiyor. Juliette gözünü kasabanın yeni kızı Calliope’ye diktiğinde, Calliope’un saygın bir vampir avcısı ailesinden olduğu ortaya çıkınca başına boyunu aşan bir iş alır.  Hem vampir hem de avcı, diğerini öldürmenin o kadar kolay olmadığını, ancak aşık olmanın çok kolay olduğunu çok geçmeden öğrenirler.

Kaç bölümden oluşacak?

First Kill’in ilk sezonunun toplam sekiz bölümden oluşacağı doğrulandı. Her bölümün yaklaşık 60 dakikalık bir uzunlukta olduğu onaylandı.

Imani Lewis, Sarah Catherine Hook, Jonas Dylan Allen, Gracie Dzienny, Dominic Goodman gibi isimler rol alıyor.

Netflix, First Kill için henüz resmi bir çıkış tarihi açıklamadı, ancak dizinin şu anda post prodüksiyon aşamasında olduğu göz önüne alındığında, 2022 yılı içinde gelmesini bekliyoruz.

Bir yanıt yazın
You May Also Like