in

The Book of Boba Fett’in 6. Bölümü Disney+’ta Yayınlandı

Disney Plus’ta, The Book of Boba Fett dizisinin 6. bölümünü izlemeye hazır olun, çünkü sezonun sondan bir önceki bölümü çılgın bir yolculuk olacak. Geçen hafta The Mandalorian’ın dönüşünü gördük ve Din Djarin, Boba Fett ve Fennec Shand’a Pyke çetesine karşı savaşlarında yardım etmeyi kabul etti. Ancak bundan önce “küçük bir arkadaşını ziyaret etmesi” gerekir muhtemelen Grogu, diğer adıyla Baby Yoda.

Bugün yayınlanan 6. bölümün konusu gizemini korumaya devam ediyor. Mando’yu Luke Skywalker altında Jedi olarak eğitim alan Grogu’yu ziyaret ederken ve ardından finalde Boba’ya yardım etmek için Tatooine’e geri dönerken görmemiz mümkün.

Veya belki de bölüm Boba ve Fennec’in Pykes’ları ele geçirmeye hazırlanmasına odaklanacak. Mando’nun bu sezon için geri dönüp dönmeyeceğini (muhtemelen yanında Grogu ve Luke ile!) veya Baby Yoda’yı tekrar görmek için Mandalorian 3. sezonuna kadar beklememiz gerekip gerekmediğini bilmiyoruz.

Ne olursa olsun, aksiyon dolu bir final için hareketli bir hazırlık bekliyoruz.

Dizi Disney Plus’ta yayınlanıyor ve 6. Bölüm 2 Şubat Çarşamba günü yayınlandı.

Disney+ serisi, The Book of Boba Fett, şu ana kadar yavaş ila orta tempoda ilerledi ancak son bölümlerinde ele alması gereken çok şey var.

Boba Fett ve Fennec, Pyke Çetesine karşı harekete geçmeye hazırlanıyor ve muhtemelen The Book of Boba Fett’in 6. Bölümünde daha fazla aksiyon göreceğiz.

 

Written by Umutcan Çakar

Kdz. Ereğli'de dünyaya geldim. Bursa Uludağ Üniversitesi'nde öğrenciyim. Çeşitli platformlardan haberleri, N99 aracılığıyla sizlere ulaştırıyorum. Netflix'teki favori dizilerim arasında Mindhunter ve Love, Death & Robots yer alıyor.

Bir cevap yazın

Dark Desire Dizisinin 2. Sezonu Netflix’te Yayınlandı

Netflix’in Yeni Vampir Dizi First Kill Ne Zaman Yayınlanacak? Şimdiye Kadar Bildiklerimiz