Aziz Ansari’nin ödüllü dizisi Master of None, Netflix’in 3. sezonun Mayıs 2021’de yayınlanacağını onaylamasıyla birlikte uzun bir aradan sonra nihayet geri dönüyor!

Bu yılın başlarında, uzun süredir beklenen sezonun yapımı tamamlandıktan sonra üçüncü sezonun da yolda olduğuna dair söylentiler dolaşmaya başladı. O zamandan beri dizinin hayranları Netflix’ten haber bekliyorlardı. Yaklaşan üçüncü sezonda neler olacağı hakkında çok az şey bilinmesine rağmen, en azından teyit edebileceğimiz bir bilgi var: Master of None  3. sezon önümüzdeki ay Netflix’e geliyor.

Netflix, Mayıs 2021’de çıkacak dizi ve filmleri duyururken, Master of  None’ın dört yıllık aradan sonra Mayıs 2021’de çıkacak yeni bir sezonla döneceğini duyurmasıyla  hayranlarını şaşırttı. Dizinin hayranları 12 Mayıs 2017’de yayınlanan 2. sezondan bu yana yeni bölümleri bekliyorlardı.

Netflix, Mayıs 2021’de yayın planını duyururken, Master of None  3. sezonun Mayıs ayı boyunca yayınlanacak olan Netflix Orijinali arasında olduğunu doğruladı. İlginç bir şekilde Netflix, sezonun kesin çıkış tarihini onaylamadı ve bunun yerine sezonun yakında geleceğini söyledi.

Netflix’in önümüzdeki sezonda resmi bir çıkış tarihi olmadan dizinin geri dönüşünü açıkladığını görmek şaşırtıcı çünkü hayranlar şimdiden hangi gün çıkacağını merak etmeye başladılar. Peki yeni sezon tam olarak ne zaman başlayabilir?

“Yakında gelecekler” teaser’ı, Master of None  3. sezonun Mayıs ayının ilk haftasında yayınlanmayacağını gösteriyor. Bunun nedenlerinden biri de sezonun yayınlanmadan önce tanıtımının yapılması için belirli bir zaman gerekmesi. Bunun yerine, 3. sezonun en erken Mayıs ayının ortalarında yayınlanacağı düşünülüyor.

Master of None  2. sezon ay ortasında, 12 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Bu nedenle Netflix, 3. sezonla benzer bir yaklaşım benimserse, Master of None  3. sezonun 14 Mayıs Cuma günü platforma gelmesi muhtemel görünüyor.

Netflix, Master of None  3. sezon için resmi bir çıkış tarihi yayınladığında sizleri de haberdar edeceğiz. Sizlere bu haberi verene kadar Master of None 3. Sezonun en azından belirli bir çıkış tarihi olduğunu ve Mayıs 2021’de çıkacağını bilerek heyecanlanmaya başlayabilirsiniz!

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like