Danimarka menşeli bilimkurgu dizisi “Chosen” 27 Ocak günü Netflix’te yayınlanacak. Dizinin ilk sezonunun 6 bölümden oluşacağı belirtildi.

Dizi, bilimkurgu unsurlarıyla iç içe bir şekilde farklı bir geleceği anlatıyor. Hikayemiz, Middlebo adlı küçük bir kasabada, kendini dışlanmış ve yabancı gibi hisseden Emma hakkında. Yaşadığı bu kasaba 17 yıl önce oraya düşen bir meteor ile ün kazanmış.

Emma şans eseri bu göktaşı hikayesinin yalan olduğunu öğrenir ve olaylar Emma’nın hayal bile edemeyeceği kadar endişe verici ve korkutucu olmaya başlar. Bu keşfinden sonra Emma daha da yalnız hissetmeye başlar çünkü etrafında onu gerçekten anlayacağını düşündüğü kimseyi bulamaz.

Dizinin oyuncu kadrosuna bakarsak, Emma’yı Malaika Berenth Mosendane, Andrea, Heick Gadeberg ise Marie olarak oynuyor. Andreas Dittmer, Albert Rudbeck Lindhardt ve Mohamed Djeziri de öne çıkan isimler arasında.

Emma her zaman bu kasabadaki herkesten farklı hissetmiştir.

17 yıl önce bu küçük kasabaya çarpan şey meteor muydu yoksa çok daha güçlü bir şey miydi? Bu yeni keşfiyle Emma yalnız olduğunu, arkadaşlarının ve toplumun, onlara en çok ihtiyaç duyduğu zamanda onu kurtaramayacağını kabullenmek zorunda kalır.

İşte Netflix tarafından yayınlanan “Chosen” dizisinin ilk sezonunun fragmanı!

Bir yanıt yazın
You May Also Like