Netflix, daha önce iki bölüme ayrılacağını bildirdiği sevilen dizisi Ozark’ın 4. Sezonunun yeni oyuncu eklemelerini ve karakterlerini açıkladı.

Jason Bateman, Laura Linney ve Julia Garner gibi Emmy ödüllü oyuncular, Sofia Hublitz , Skylar Gaertner , Charlie Tahan , Jessica Frances Dukes , Lisa Emery , John Bedford Lloyd ve Joseph Sikora ile birlikte diziye geri dönmeye hazırlar. Bu arada, Felix Solis ve Damian Young, (sırasıyla Omar Navarro ve Jim Rettelsdorf’u canlandıran oyuncular) 3. Sezonda birkaç bölümde görülmüşlerdi. Şimdi ise 4. Sezonda onları sürekli görmeye başlayacağız.

Ozark’ın yeni sezonunda Alfonso Herrera (The Exorcist) ve Adam Rothenberg (The Serpent) gibi isimleri daha fazla göreceğiz. Bunun yanı sıra, Bruno Bichir (Narcos), CC Castillo (True Detective) ve Tony Ödülü sahibi Katrina Lenk gibi isimler ise biraz daha arka planda kalacaklar.

Herrara, itaatkar bir teğmeni oynamak ile amcasının kartelini ele geçirmek arasında ince bir çizgide yürüyen ve Navarro ailesinin bir üyesi olan Javi Elizonndro’yu oynayacak. Rothenberg ise kadroya, gözden düşen ve şimdi bir P.I. olarak çalışan bir polis olan Mel Sattem olarak katılıyor. Sattem, bir şeylerin peşinden koşmaktan zevk alan ve gerçeği çözene kadar yerinde durmayacak olan bir karakter.

Netflix/Ozark

Bruno Bichir, kartel lideri Navarro’nun günah çıkartan ve kendinden emin olan rahibini oynayacak. Kartel için çalışmasının nedeni Tanrı’ya en çok ihtiyaç duyulan yere ait olduğuna derinden inanması. Castillo ise oyuncu kadrosuna, Missouri güvenlik polisi Şerif Leigh Guerrero olarak katılıyor. Katrina Lenk, önde gelen bir biyofarmasötik şirketinin CEO’su Clare Shaw’u oynayacak.

Ozark dizisinin 3. sezonunda, Marty ve Wendy Byrde’yi, ailelerinin kaderini kontrol altına almak için savaşırken görmüştük. Kumarhaneyi çalışır hale getirdiler ve kartel lideri Omar Navarro ile bir ittifak kurdular, ancak Wendy’nin kardeşi şehre geldiğinde herkesin hayatı kaosa sürüklendi.

Daha önce Netflix’in duyurduğu üzere 4. Sezon, her biri yedi bölümden oluşan iki seri halinde yayınlanacak. Birinci serinin 2021 sonunda, ikinci serinin ise 2022 ortalarında çıkarılması bekleniyor. Yapım, Chris Mundy’nin yazar ve yönetici yapımcı olarak geri dönmesiyle bu yıl başlayacak. Mark Williams, John Shiban, Patrick Markey ve Bill Dubuque, Bateman ile birlikte yönetici yapımcı olarak görev alırken, Linney 4. sezonda yardımcı yapımcı olarak görev yapacak.

0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like