Eleştirmenlerce ve birçok izleyici tarafından beğenilen Netflix komedi dizisi Master of None, 2017’de vermiş olduğu aradan sonra 3. sezon için geri dönüyor.

İlk olarak 2015’te piyasaya sürülen komedi dizisi ‘Master of None’, platformda yayınlanmaya başlayan en eski Netflix’lerden biri ve de çoğu kişinin fikrine göre zirveye çıktı. Dizi, Aziz Ansari ve Alan Yang tarafından yaratıldı ve iki sezon boyunca 20 bölüm yayınlandı.

Nisan 2017’de dizi hakkında yapılan bir röportajda yapımcı Ansari, “Master of None dizisinin üçüncü sezonunu yapıp yapmayacağımızı bilmiyorum. Geri dönmeden önce bir ara vermeye ihtiyacım var gibi hissediyorum” dedi. Ansari, “Kişisel fikrime göre, üçüncü sezonu yazmadan önce farklı bir adam olmalıyım. Evlenmek zorundayım ya da çocuk sahibi falan olmalıyım. New York’ta bekar, her zaman dışarlarda yemek yiyen genç bir adam olmakla ilgili söyleyecek veya yazacak başka bir şeyim yok” diye ekledi.

Netflix’in 2. sezon düştüğünden beri dizinin geri dönmesi için istekli olduğu biliniyordu. Bunun nedeni ise aslında gayet açık. ‘Master of None’ dizisi, bir Altın Küre galibiyeti ve iki Emmy dahil olmak üzere bir dizi ödül adaylığı ve galibiyet getirdi.

Görünüşe göre, Chortle üçüncü sezonun gelişme aşamasında olduğunu ancak bu sefer Londra’da gerçekleşeceğini bildirdiği için geri dönüş zamanı geldi gibi görünüyor. Önceki sezonlar İtalya ve New York’ta geçmişti.

Üçüncü sezonun geleceği haberi, 2000 yılından beri faaliyette olan İngiltere merkezli bir komedi haber portalı olan Chortle’dan geliyor. Netflix’in bu haberi henüz resmi olarak doğrulamadığını belirtmek gerekiyor.

Chortle ayrıca Star Wars: Episode 9’da Jannah olarak ve Netflix’in The End of the F *** ing World’de Boonie olarak rol alan İngiliz aktris Naomi Ackie’nin başrol oynayacağını ekliyor. Tam olarak hangi rolü oynayacağı açıklanmadı ancak önceki iki sezondan Lena Waithe ile bir aşk ilgisi olacağını öngörüyorlar.

Üretimin geçen baharda başladığı bildirildi. Ancak dizi, COVID-19 nedeniyle ertelenen birçok yapımdan biri oldu.

Aziz Ansari, Master of None’ın 2. sezonunun yayınlanmasından bu yana, Netflix için kendisine yöneltilen ve bugüne kadar devam eden bazı iddiaları kapsayan üçüncü stand-up şovunu (Aziz Ansari: Right Now) yayınladı.

Şimdilik dizinin üçüncü sezonun çıkıp çıkmayacağı ile ilgili resmi onay bekleniyor.

Bir yanıt yazın
You May Also Like