in

Netflix’in Yeni İtalyan Filmi The Invisible Thread Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix, yeni İtalyan filmi ‘The Invisible Thread’in fragmanını yayınladı. Yeni fragman, genç kahramanı iki babasıyla tanıtır, çünkü genç LGBTQ hakları hakkında bir video çeker ve okul arkadaşlarından birinin ilgisini çeker.

Beklenmedik bir dönüş ve sürprizden sonra hayatları büyük ölçüde değişir, babaları bir ayrılık riskine girer. Onu hayata getiren kadın geri döner.

Filmin Konusu Ne?

Film 16 yaşında bir genç olan Leone ve California’da doğan iki babası Simeone ve Paolo ile ilgili. Ailesinin onu dünyaya getirmesine yardım eden Amerikalı bir kadın olan Tilly’ye de çok büyük bir teşekkür borçlu, aynı zamanda. Doğumundan sonra diğer çocuklar gibi İtalya’da yetişen Leone, ailesinin de içinde yer aldığı haklar için mücadele etme tecrübesine sahip olmuştur.

Leone’nin en iyi arkadaşı olan Jacopo ile birlikte okuluna hazırlandığını gösteren kısa bir video çekmekle ilgilidir. Leone, cinsellikle ilgili bu tür önyargılardan ve yanlış anlamalardan kurtulduktan sonra, kriz gibi görünen ailesiyle dayanışma içinde ilk aşkını yaşamak üzeredir. Leo’yu, onu babalarıyla ve aynı zamanda onu doğuran kişiyle birleştiren “görünmez ipliğin” gerçek doğasını yansıtmaya itecek olan karmaşık aile durumu ile yaşamak üzerine bir hayat hikayesi.

Filmin, 1 dakika 41 saniye uzunluğunda fragmanı paylaşıldı. Fragman, birinin adının Simeone, diğerinin adının Paolo olduğu Leone’nin iki babasının tanıtımıyla başlıyor. İki baba bir aile kurmaya hazırdır. Bundan sonra, fragman, 16 yaşında bir genç olan Leone’nin doğumunu, okula hazırlığı hakkında kısa bir video üzerinde çalışırken ve videosunun Avrupa’da LGBTQ hakları konusunda nasıl olacağını düşünmesini gösteriyor.

Leone okula kaydolur ve bir partide onu partiye davet eden okul arkadaşlarından birine aşık olur.

Bu filmde Paolo rolünde Filippo Timi, Simeone rolünde Francesco Scianna yer alıyor ve ayrıca Valentina Cervi, Giulia Maenza, Oscar Matteo Giuggioli, Emanuele Maria Di Stefaqno, Mauro Conte, Alessa Giuliani, Gianluca De Marchi, Gerard Tyler ve Jodhi May gibi isimler de yer alıyor.

Bu Netflix filmi 4 Mart 2022‘de vizyona girecek.

Filmin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Written by Umutcan Çakar

Kdz. Ereğli'de dünyaya geldim. Bursa Uludağ Üniversitesi'nde öğrenciyim. Çeşitli platformlardan haberleri, N99 aracılığıyla sizlere ulaştırıyorum. Netflix'teki favori dizilerim arasında Mindhunter ve Love, Death & Robots yer alıyor.

Bir cevap yazın

Aşk Taktikleri, Netflix’te Yayında!

Netflix, Hint Yapımı The Fame Game Dizisinin Fragmanını Yayınladı