in

Netflix Yapımı Suç Komedisi Murderville’e Geri Sayım Başladı

Başrolde Will Arnett’ı izleyeceğimiz ve 3 Şubat’ta Netflix’te yayınlanacak olan suç komedisi Murderville, sıra dışı bir dokunuşla alışılmış polisiye dizilerinden çok daha farklı bir türle karşımıza çıkacak.

Peki nedir bu sıra dışı dokunuş?

Will Arnett, her bölümde yıldız konuklarıyla beraber cinayetleri çözmeye çalışırken; bu sırada konukların olaylar veya başlarına ne geleceği konusunda hiçbir fikirleri olmayacak. Altı bölümden oluşacak suç komedisinde, tamamen senaryodan habersiz ve doğaçlama bir şekilde cinayetleri çözmeye çalışan yıldız isimleri göreceğiz.

Arnett, dizide suç dosyaları için çalışan kıdemli dedektif Terry Seattle’a hayat verecek. Her bölümde Seattle, bir cinayet gizemini çözmek için yıldız bir konukla başrolü paylaşacak. Arnett’e senaryo verilecek olsa da, konuk yıldızlar gizemi ortaya çıkarmak için doğaçlama yapmak zorunda olacaklar. Terry için her gün, yeni bir suç ve beraberinde ortağı olacak yeni bir yıldız konuk anlamına geliyor. Başlarına ne geleceğine dair hiçbir fikirleri olmayan ünlü konuklar, Terry Seattle ile beraber doğaçlama şekilde bu görevin üstesinden gelebilecek mi?

Diziye katılacak yıldız oyuncular kadrosunda Annie Murphy, Conan O’Brien, Ken Jeong, Kumail Nanjiani, Marshawn Lynch ve Sharon Stone yer alıyor. Ne kadro ama! Arnett, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımında heyecanını hayranlarıyla bir videoda “Çok eğlenceli olacak, bu bilinmez senaryo bazen doğru, bazen yanlış sonuçlara yol açıyor.” diye paylaşarak bizleri oldukça merak içinde bırakmıştı.

Arnett’i daha önce ekranlarda, Arrested Development’ta Gob Bluth olarak ve Chris McKay tarafından yönetilen 2017 yapımı Lego Movie serisinde Batman’in sesi olarak tanıyoruz. Ayrıca Arnett’in daha önceki diğer çalışmaları arasında Rumble (2021), Show Dogs (2018) ve Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) gibi yapımlar da yer alıyor.

Written by Arda Ilgaz

Bir cevap yazın

Apple TV+, The Morning Show’un Üçüncü Sezonunu Onayladı

HBO Max Dizisi Raised By Wolves’un İkinci Sezon Fragmanı Yayınlandı