in

Netflix, ‘Too Hot to Handle’ın 2. ve 3. Sezonunun Geleceğini Açıkladı

Too Hot to Handle adlı dizi, şimdiye kadar Netflix’te yer alan en popüler reality dizilerinden biridir.

Dizinin ilk sezonu 2020 yılının bahar aylarında Netflix’te yayınlandı ve çok kısa bir sürede hit oldu. Netflix, flörtleşmenin konu alındığı dizinin ilk sezonun ardından iki sezon ile devam edileceğini duyurdu. Ancak dizide yapılması planlanan değişiklikler var: Şovun lokasyonu değişecek ve çekim iki  prodüksiyon şirketinin ortak yapımı olacak.

Netflix eş CEO’su Ted Sarandos , serinin geçen Nisan’da gösterilmesinin ardından  “Too Hot to Handle”ı platformun en büyük yarışma şovu  olarak tanımladı. Şimdi ise aynı konseptte devam edecek olan iki yeni sezonda prodüksiyon devam ediyor. Şovda bir grup bekar, aşkı bulmayı umdukları egzotik bir yere yerleştirilecek, ancak orada öpüşmeleri ve sarılmaları yasaklanır ve yaptıkları her hata, nakit ödülün düşmesine neden olur.

İlk sezon Meksika’da çekildi, ancak açıklamalara göre iki yeni sezonun Turks ve Caicos Adaları’nda çekilecek. Salgın sırasında çifte sezon düzeniyle başa çıkmak için, Fremantle UK’in eğlence uzmanı Thames, ilk sezonu yaratan ve üreten şirket Talkback ile birlikte yapımcılığını üstlendi.

Too Hot to Handle için birkaç aydır çalışmaların sürdüğü ve yapımcıların Parties in Paradise başlığı altında çekim yapıldığı duyuldu.

Diziler ve belgesel dizilerinden sorumlu başkan yardımcısı Brandon Riegg şunları söyledi: “Sır açığa çıktı, tropik bir cennette iki yeni sezon için Too Hot to Handle’ı geri getirmekten heyecan duyuyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki Netflix üyeleri, birinci sezonun komik anlarına aşık oldular ve artık hayranlarımız, yeni yarışmacılarımızın Lana’nın katı kurallarına uymaya çalıştıklarını (ve başarısız olduklarını) görmek için uzun süre beklemek zorunda kalmayacaklar.”

Too Hot to Handle, saygın Wall Street analisti Bernstein Research tarafından 10 ülkede Netflix’in en çok izlenen programı seçildi. Veriler ABD, Brezilya, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Hindistan, Malezya, Japonya ve Kore’yi kapsıyor.

Yeni sezon, Netflix tarafından yaptırılan Birleşik Krallık yapımı reality dizisinin ortasında geliyor. Yayıncının bu ay BBC Three / A & E flört programı Sexy Beasts’i yeniden başlatacağını, The Circle yapımcısı Studio Lambert ise Jet Set adlı yarışma dizisi ve All The Right Moves adlı bir dans gösterisi hazırladığını açıkladı.

Written by Aleyna Yiğit

Bir cevap yazın

Angelina Jolie’nin Yer Aldığı “Those Who Wish Me Dead” Filmi Mayıs Ayında Yayınlanacak

BluTV’de İzlenmesi Gereken En İyi 10 Drama Dizisi