2018 yılında yayınlanan To All the Boys Loved Before, Netflix için romantik komedi türünün yeniden canlanmasına yardımcı olan başarılı bir film üçlemesi yarattı. Şimdi, Awesomeness ve ACE Entertainment’ın yapımcılığını üstlendiği ve bir TV dizisi yan ürünü olan To All the Boys: Always and Forever’ın son filminin ardından bir spinoff dizisi geleceği öğrenildi.

Henüz geliştirme aşamasında olan yarım saatlik adsız romantik komedi dizisi projesinin, Covey kardeşlerin en küçüğü Kitty’nin gerçek aşkı bulma arayışını takip edeceğini söyleniyor. Filmin çıkış noktası Anna Cathcart, Kitty Song Covey rolünü yeniden canlandırmak için gelecek. Netflix yeni diziyle alakalı henüz açıklama yapmadı.

Netflix film üçlemesine uyarlanan To All the Boys kitaplarının yazarı Jenny Han, potansiyel serinin yaratıcısı, yazarı ve baş yapımcısı olarak yer alıyor. Siobhan Vivian ve Han, Han’ın popüler romanlarından To All the Boys I’m Loved Before (2014’te yayınlandı), PS I Still Love You (2015) ve Always and Forever, Lara Jean (2017) karakterine dayanan pilot senaryoyu birlikte yazıyorlar.

Han’ın To All the Boys kitap serisini Netflix için son derece başarılı bir yayın üçlemesine dönüştüren Awesomeness ve Matt Kaplan’ın ACE’si de dizinin arkasında yer alan stüdyolar. Netflix, aynı serinin bir parçası olarak uzun metrajlı filmler ve dizilerle entegre film-TV evrenleri inşa etme fikrini değerlendiriyor.

Cathcart, olay örgüsünde önemli bir rol oynayan All the Boys filmlerinde sahne hırsızı Kitty’yi canlandırdı. İlk filmde, utangaç bir lise öğrencisi olan ablası Lara’nın aşık olduğu çocuklara yazdığı ve onları gizlice postaladığı mektupları buldu ve tüm olayları tetiklemişti.

Awesomeness, Hulu’nun beğenilen dizisi Pen15’in de arkasında yer alan stüdyo. 2017’de ACE Entertainment, YA içeriğine odaklanan bir televizyon bölümü kurdu.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like