in

Netflix Tall Girl 2 Filminin Vizyon Tarihini Açıkladı

Tall Girl 2 çok yakında Netflix’e geliyor. Platform, romantik komedi devam filminin fragmanıyla çıkışını duyurdu.

İlk film bazı kesimler için tartışmalı olabilir ancak bu durum, ilk dört haftada 41 milyondan fazla izlenerek Netflix’te bir hit olmasının önüne geçmedi. Jodi yeni bir meydan okumayla karşı karşıya kalırken, devam filmi ilk filmdeki en sevilenleri geri getirecek.

Perde arkasında, Sam Wilson devam filmini yazmak için geri dönerken, Emily Ting ilk filmin yönetmeni Nzingha Stewart’tan yönetmenlik görevini devraldı.

Tall Girl 2 ne zaman Netflix’e geliyor?

Netflix, Tall Girl 2’nin 11 Şubat Cuma günü vizyona gireceğini açıkladı.

Devam filminin çekimleri 12 Nisan 2021’den 5 Mayıs’a kadar sürdü ve Eylül 2019’da yayınlanan ve hala izlenebilir olan ilk filmden bu yana iki yıldan biraz fazla beklememiz gerekti.

Tall Girl 2, Şubat 2020 ve Şubat 2021’de To All the Boys filmleri için ayrılan Sevgililer Günü slotunu devraldı. Netflix, bu filmin de bu filmler kadar başarılı olmasını umuyor.

Tall Girl 2 fragmanını buradan izleyin!

Ava Michelle, elbette, Jodi Kreyman olarak karşımıza çıkıyor ve ilk filmden birkaç oyuncunun daha ona katılacağı doğrulandı.

Griffin Gluck’ı, Jodi’nin şimdiki erkek arkadaşı Jack Dunkleman olarak görüyoruz ve Luke Eisner de Jodi’nin eski sevgilisi Stig Mohlin olarak karşımıza çıkıyor.

Sabrina Carpenter, Steve Zahn ve Angela Kinsey, sırasıyla Jodi’nin kız kardeşi Harper ve ebeveynleri olarak rollerini yeniden canlandırıyorlar.

Stig’in kız kardeşi Stella’yı oynayan Johanna Liauw ve Jodi’nin aşkı için potansiyel bir rakip olan Tommy rolünde, 13 Reasons Why dizisinden tanıdığımız, Jan Luis Castellanos gibi isimler kadroya yeni katıldı.

Filmi özeti şu şekilde, “Mezuniyette yaptığı ilham verici konuşmasından sonra, Jodi artık sadece ‘uzun boylu kız’ değil, popüler, kendine güvenen, bir erkek arkadaşı olan bir kız ve bu yılki okul müzikalinde başrolü kaptı.”

“Ancak yeni keşfettiği popülaritesinin baskısı arttıkça, güvensizlikleri de artar ve yeni ilişkiler kurar. Kurduğu dünya etrafında parçalanmaya başladığında Jodi dik durmanın sadece bir başlangıç ​​olduğunu fark eder.”

Tall Girl 2, ilk filmdeki yanlışı düzeltip Jodi’nin kendisi için daha iyi biriyle olmasını mı sağlayacak? Yoksa Jack’in bir şekilde başka bir aşk rakibini karşısında gördüğü yerde mi bitecek?

En azından öğrenmek için fazla beklememiz gerekmiyor.

Written by Umutcan Çakar

Kdz. Ereğli'de dünyaya geldim. Bursa Uludağ Üniversitesi'nde öğrenciyim. Çeşitli platformlardan haberleri, N99 aracılığıyla sizlere ulaştırıyorum. Netflix'teki favori dizilerim arasında Mindhunter ve Love, Death & Robots yer alıyor.

Bir cevap yazın

High School Musical: The Musical: The Series’ın Kadrosu Genişliyor

Knives Out 2 Bu Yıl İçinde Netflix’te Yayınlanacak