Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Selena Quintanilla’nın hayatı ve kariyerine odaklanan Selena: Tejano Müziğinin Kraliçesi adlı dizinin ilk sezonu büyük ilgi toplamıştı ve şimdi de dizinin hayranları ikinci sezonun gelmesini dört gözle bekliyorlar. Netflix’in 14 Mayıs 2021’de yayınlayacağı Selena: Tejano Müziğinin Kraliçesi’nin ikinci sezonunda nelerin konu alınacağını, oyuncu kadrosunu ve diğer haberleri bu yazımızda anlatacağız.

Selena: Tejano Müziğinin Kraliçesi, Moisés Zamora tarafından oluşturulan ve Hiromi Kamata tarafından yönetilen bir Netflix orijinal biyografik-müzikal dram dizisidir. Tejano şarkıcısı Selena Quintanilla’nın hayatına dayanan dizi, Quintanilla ailesi tarafından onaylanmış ve dizide baş yapımcı olarak merhum müzisyenin kız kardeşi Suzette Quintanilla’yı görevlendirmiştir.

Netflix, yaklaşık yarısı Amerika Birleşik Devletleri’nden olan 25 milyon izleyicinin ilk sezonu izlediğini bildirdi ve Google Trendler’de Selena için yapılan aramalarda da artışa işaret etti.

Dizinin ilk sezonunda Selena’nın ilk yılları ve Tejano müzik dünyasındaki hızlı yükselişi anlatılıyor. İkinci sezonunda neler anlatılacağı konusunda ise şu açıklama yapıldı: Selena Orentanilla’nın Tejano müzik dünyasındaki yolculuğu devam ediyorYeni yakaladığı başarısıyla nasıl başa çıkacağını öğrenen Selena, denge, aile, aşk ve gelişen bir kariyer için mücadele ederSelena: Tejano Müziğinin Kraliçesi’nin ikinci sezonunda, tüm zamanların en başarılı Latin kadın sanatçısı haline gelen Selena’nın ailesinin fedakârlık yıllarını anlatıyor.”

Selena: Tejano Müziğinin Kraliçesi’nin ikinci sezonu 14 Mayıs 2021’de Netflix’te dünya çapında yayınlanacak.

Christian Serratos, geçtiğimiz günlerde LA Times’a verdiği bir röportajda, ikinci sezon çekimlerinin çoktan sona erdiği haberini verdi. Oyuncular ve ekip, sıkı COVID-19 sağlık ve güvenlik protokolleri altında çalıştı ve prodüksiyon sorunsuz geçti.

Selena: Tejano Müziğinin Kraliçesi dizisinin oyuncu kadrosunun çoğu, rollerini yeniden canlandırmak için geri dönecek. Kadroda Christian Serratos (Selana Quintanilla), Gabriel Chavarria (AB Quintanilla), Ricardo Chavira (Abraham Quintanilla), Noemi Gonzalez (Suzette Quintanilla), Seidy Lopez (Marcella Quintanilla), Jesse Posey (Chris Pérez), Hunter Reese Peña (Ricky Vela), Carlos Alfredo Jr. (Joe Ojeda) ve Paul Rodriguez (Roger Garcia) yer alıyor.

Natasha Perez’in daha önce Yolanda Saldivar olarak bir konuk rolü vardı. Şimdi de ikinci sezonda yine bir rolü oynaması bekleniyor.

Bir cevap yazın
You May Also Like