in

Netflix, Ryan Reynolds’ın Başrolde Olduğu ‘The Adam Project’ Filmini Yayınlayacak

Netflix, yürek ısıtan The Adam Project’in başrollerini Zoe Saldana (Laura) ve Ryan Reynolds (Adam Reed) ile bir kez daha bizlere hazırladı.

Stranger Things dizisinin yönetmeni Shawn Levy, merhum babası ve genç benliği ile geleceği korumak ve geçmişini anlamak için çalışması gereken zaman yolculuğu yapan bir karakter olan Reynolds’u yaratır.

Filmin konusu ne?

Reynolds (Adam Reed), hayatının aşkı Laura’yı (Zoe Saldana) kurtarmak için korkunç bir kurtarma görevinde zamanda geriye yolculuk eden 2050 yılından yaralı zaman yolcusu. Laura daha önce zaman-uzay serisinden gizemli bir şekilde ortadan kaybolmuştu. Adam’ın uzay gemisi düştüğünde, evini hatırladığı tek yer olan 2022’ye geri döndü.

Hala rahmetli babasının ani ölümünün yasını tutan Adam Reed (13 yaşında), karanlıkta dolaşırken garajında ​​saklanan yaralı bir pilotla karşılaşır. Garip pilot, Adam’ın zaman yolculuğunun yeni başladığı gelecekten gelen daha yaşlı türü olur.

İkisi babalarını aramak, işleri yoluna koymak ve dünyayı kurtarmak için geçmişe doğru bir araştırma görevi üstlenmelidir. İkili, babalarının kaybını kabullenir ve yaralarını iyileştirmeye çalışır.

Oyuncu Kadrosu

Ryan Reynolds (Adam) zamanda yolculuk yapan pilottur, Walker Scobell ise onun genç halidir. Mark Ruffalo, Adam’ın merhum babasıdır. Diğer onaylanmış karakterler, kayıp Adam’ın sevgilisi Zoe Saldana (Laura), Adam’ın annesi (Jeniffer Garner) ve Alex Mallar Jr (Christos). Netflix kadroya eklenen yani bir oyuncu duyurursa sizi bilgilendireceğiz.

Fragman ve Vizyon Tarihi

Netflix, The Adam Project için henüz resmi bir fragman yayınlamadı; ancak platform, filmin tanıtımlarını bir dizi klip ve başlık aracılığıyla paylaştı.

Beklenen film 11 Mart 2022‘de sadece Netflix’te olacak.

Written by Umutcan Çakar

Kdz. Ereğli'de dünyaya geldim. Bursa Uludağ Üniversitesi'nde öğrenciyim. Çeşitli platformlardan haberleri, N99 aracılığıyla sizlere ulaştırıyorum. Netflix'teki favori dizilerim arasında Mindhunter ve Love, Death & Robots yer alıyor.

Bir cevap yazın

Netflix, Yeni Kore Dizisi Thirty-Nine’dan Fragman Yayınladı

Netflix, ‘Vikings: Valhalla’ Dizisinin Yeni Fragmanını Yayınladı