Psikolojik gerilim dizisi ‘You’nun 3. Sezonu yolda ve 2021’de yayınlanması bekleniyor. Yeni sezonda dört yeni karakterin daha diziye dahil olması bilgisi dahil olmak üzere yeni sezondan neler bekleyebileceğimize dair bir yazı hazırladık.

Netflix, 2. sezon yayınlandıktan sonra bir aydan kısa bir süre içinde popüler psikolojik-suç dramasını üçüncü sezon için yenileyerek You dizisine olan bağlılığını doğrulamış oldu. İkinci sezonun 54 milyondan fazla kişi tarafından izlendiği düşünüldüğünde, yeni sezonun gelecek olması bir sürpriz olmamalı.

İkinci sezonda Joe’nin yer değişikliği yaparak New York’tan Los Angeles’a geçtiğini görmüştük.

Adını ‘Will’ olarak değiştiren Joe’nin yeni ilham perisi olan Love Quinn’in gelmesi çok uzun sürmedi. Joe’nun kendini değiştirme kararlılığına rağmen, insanlar onun peşini bırakmıyor. 2. sezondaki final bölümü, hayranların daha fazlasını istemesine neden oldu ve neyse ki Netflix de bunu izleyicilere sağlayacak.

Bazı kaynaklara göre Greg Berlanti ve Sera Gamble’ın 3. sezonun da yapımcıları olarak kalacak ve film bir kez daha Kaliforniya’da çekilecek. Dizinin 3. sezonu, 14 Ocak 2020’de kısa bir teaser ile resmi olarak duyurulmuş oldu.

Ekim 2020’de Netflix Queue aracılığıyla 3. sezon için iki yeni oyuncunun kadroya katıldığını öğrendik. Bunlardan biri Shalita Grant’tır ve dizideki yeni rolü Sherry’dir. İkincisi ise Travis VanWinkle’dır. VanWinkle’ın 3. sezonda Joe’ya oldukça yakın olacak olan bir karakteri canlandıracağı düşünülüyor. Buna ek olarak, Netflix Queue 21 Ekim’de Scott Speedman’ın Matthew olarak oyuncu kadrosuna katılacağını duyurdu.

Dizinin 3. sezonu şu anda “And They Lived Happily Ever After” başlıklı birinci bölümle Caroline Kepnes’in Hidden Bodies’ini uyarlamaya devam edecek. Birinci bölüm Sera Gamble ve Mairin Reed tarafından yazılmış ve Silver Tree tarafından yönetilmiştir.

İkinci sezonda dokuzuncu bölümün sonunda Love Quinn’in Delilah’ı öldürdüğü ortaya çıktığında büyük değişiklikler yaşandı ve aslında onun da Joe gibi bir psikopat olduğunu öğrendik. Love, Joe’yu onu takip ettiğini ve yaptıklarını bildiğini ama onu hep sevdiğini açıkladı. Love ayrıca erkek kardeşi Forty’yi suçladığını ve gençken sevgilisini öldürdüğünü açıkladı.

Üçüncü sezon, hamile kız arkadaşıyla bir eve taşınan Joe’nun yeni “kurbanının” yan komşusu olacağı imasıyla başlıyor.

Başrol oyuncusu Penn Badgley’in 3. sezonda Joe’dan neler bekleneceği konusunda teorisi bulunuyor. Joe’nun çocukluğunda kendisinden alınanları bulmaya çalışacağına ve kendisini bir psikopat yapan şeyleri gün yüzüne çıkaracağına inanıyor.

Hepsinden en önemli de şu soru: You 3. sezon ne zaman Netflix’te yayınlanacak?  Şimdiye kadar yalnızca 2021’de çıkacağı açıklandığı için spesifik bir çıkış tarihi bulunmuyor. Fakat, bazı kaynaklara göre, 3. sezonun 1 Temmuz’dan 2021’in sonlarına doğru herhangi bir tarihte yayınlanması bekleniyor.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like