Netflix’te Kore dramaları için şimdiye kadar yoğun bir 2021 yılı oldu. Ancak Nisan ayının önceki aylardan çok daha sessiz bir ay olması planlanıyor. Bu, hayranların geri dönecek olan harika K-Dramalarını veya ayın başında çıkış yapacak heyecan verici yeni bir suç-gerilim filmini dört gözle bekleyemeyeceği anlamına gelmiyor. İşte Nisan 2021’de Netflix’teki yeni K-Dramaları.

 

Night in Paradise (2021)

Yönetmen: Park Hoon Jung
Tür: Suç, Dram, Gerilim | Süre: 132 dakika
Oyuncular: Uhm Tae Goo, Jeon Yeo Bin, Cha Seung Won, Lee Gi Young, Park Ho San
Netflix Çıkış Tarihi: 9 Nisan 2021

Park Hoon Jung’un Night in Paradise filminden harika şeyler bekleniyor. Bu yeni suç K-Dramasının en iyi Netflix orijinallerinden biri olmasını umuyoruz.

Gangster Tae-Soo çetesinden ayrılmaya çalıştığında, eylemleri kız kardeşi ve yeğeninin öldürülmesine yol açar. Eski mürettebatından kaçan Tae-Soo, hayatından vazgeçmiş ölümcül hasta bir kadın olan Jae-Yoon ile tanıştığı Jeju Adası’na gelir.

Sisyphus: The Myth 

Sezonlar: 1 | Bölümler: 16
Tür: Aksiyon, Gerilim, Bilim Kurgu | Süre: 70 Dakika
Oyuncular: Jo Seung Woo, Park Shin Hye, Sung Dong Il, Tae In Ho, Chae Jong Hyeop
Netflix Yayın Tarihi: 15 Nisan

Dahi mühendis Han Tae Sul, Quantum ve Time’ın kurucu ortağıdır. “Güney Kore’nin mühendislik endüstrisinin mucizesi” olarak kabul edilen gerçek şu ki, Kuantum ve Zaman’ın değeri, Tae Sul’un erkek kardeşinin ölümünden sonra son on yılda büyük ölçüde dalgalandı. Bu arada Tae Sul, ticaretini gangsterler ve savaş ağaları arasında yaşayarak öğrenen acımasız ve ölümcül bir asker olan Kang Seo Hae tarafından aranır.

 

Hello, Me! 

Sezonlar: 1 | Bölüm: 16
Tür: Komedi, Romantik | Süre: 70 Dakika
Oyuncular: Choi Kang Hee, Kim Young Kwang, Lee Re, Eum Moon Suk, Kim Byung Choon
Netflix Yayın Tarihi: 15 Nisan

Otuz yedi yaşındaki Ban Ha Ni, işinde geçici bir pozisyona sahiptir ve bir gün kovulacağından endişelenmektedir. Bir gün bir koca bulabileceğini umar, ancak kölelik ve çekingen tavrı, insanların onu kullanmasına izin verir. Ban Ha Ni bir gün 17 yaşındaki gençliğiyle karşılaşır ve gençliğinin bir zamanlar geleceği hakkında ne kadar parlak ve iyimser olduğunu görünce şok olur.

 

Vincenzo 

Sezonlar: 1 | Bölüm: 16
Tür: Komedi, Suç, Romantik | Süre:   85 Dakika
Oyuncular: Song Joong Ki, Jun Yeo Bin, Ok Taec Yeon, Kim Yeo Jin, Jo Han Chul
Netflix Çıkış Tarihi: –

Park Ju Hyeong, sekiz yaşındayken İtalyan bir aile tarafından evlat edinilir ve İtalya’da büyümek için gönderilir. Yıllar sonra, Park Ju Hyeong, Vincenzo Casano adını aldı ve bir Mafya avukatı ve danışmanı oldu. Mafya içindeki savaşan gruplar sayesinde Vincenzo’nun Güney Kore’ye dönmek dışında çok az seçeneği kaldı. Güney Kore’ye döndükten sonra Vincenzo, bir davayı kazanmak için hiçbir şeyden vazgeçmeyen tutkulu bir avukat olan Hong Cha Young ile tanışır ve ona aşık olur.

 

Navillera (1. Sezon) 

Sezonlar: 1 | Bölümler: 12
Tür: Dram, Aile | Süre: 60 Dakika
Oyuncular: Hwan’da Park, Song Kang, Choi Hae Nam, Shim Eun Ho, Ki Seung Joo
Netflix Yayın Tarihi: –

Song Kang, genç aktörün son zamanlarda yer aldığı mükemmel K-Drama sayesinde hızla Netflix’teki en tanıdık yüzlerden biri haline geliyor.

70 yaşındaki emekli Shim Deok Chool, her zaman bir balerin olmayı hayal etmişti. Hayatı boyunca, ailesini her zaman hayalinin önüne koydu. Nihayet hayalini gerçekleştirmeye karar veren Shem Deok Chool, 23 yaşındaki Lee Chae Rok ile tanıştığı bir bale okuluna katılır. Genç balerin kendisini maddi olarak desteklemek için mücadele eder ve baleye olan tutkusu  gelecek vadeden balerin Shim Deok Chool ile tanışana kadar yok olmaya başlar.

 

 

Bir cevap yazın
You May Also Like