Yayın devi Netflix, önümüzdeki ay da arşivini zenginleştirmeye devam ediyor. Mart 2021 boyunca küresel olarak Netflix’te yayınlanacak olan Netflix Orijinalleri ve diğer yapımların listesini bu yazımızda ele aldık.

Bu liste yalnızca Mart 2021’i kapsarken, Netflix’te geliştirilmekte olan çok sayıda dizi ve film bulunuyor. Şu anda geliştirilmekte olan her dizinin listesini yine çıkacağı aya göre yazmaya devam edeceğiz.

Netflix’te Mart ayında çıkacak olan yeni dizi ve filmler için sizlere şimdiden iyi seyirler dileriz.

Kelime Partisi (5. Sezon)

Yayın Tarihi: 2 Mart

Jim Henson Company, Kelime Partisi adlı dizinin beşinci sezonuyla Netflix’e geri dönüyor. Okul öncesi çocuklar için çekilen dizi, beş hayvan arkadaşın yardımıyla çocuklara kelime dağarcıklarını geliştirme konusunda yardımcı oluyor.

 

Moxie

Yayın Tarihi: 3 Mart

Amy Poehler, iki yıl önce Netflix ile ilk yönetmenlik deneyimini gerçekleştirdi ve Mart 2021’de Jennifer Mathieu tarafından yazılan Moxie adlı film uyarlamasının piyasaya sürülmesiyle ikinci uzun metrajlı filmi için platforma geri dönecek.

Film, lisesinde feminist bir devrim düzenleyen bir genci konu alıyor. Oyuncu kadrosu arasında Josephine Langford ve Josie Totah yer alıyor.

 

City of Ghosts

Yayın Tarihi: 5 Mart

Çocuklar için “daha sessiz” ve “daha nazik” bir dizi olarak tanımlanan bu dizi, daha çok Adventure Time’daki rolüyle tanınan Elizabeth Ito’dan geliyor.

Dizi, canlı aksiyon ayarlarını animasyonlu karakterlerle birleştiriyor ve esasen hayatı ve mahallelerini arkadaş canlısı hayaletlerle öğrenen bir grup çocuk hakkında bir belgesel dizisi olarak tanımlanıyor.

 

Marriage or Mortgage

Yayın Tarihi: 10 Mart

Marriage or Mortgage, ihtiyaçlarını ve mali durumlarını öğrenmek için her bir çiftle buluşan uzmanları ve bu uzmanların bir düğün planlamak ve bir ev satın almak için bütçeye uygun bir fikir alışverişi yapmalarını konu alıyor.

 

Last Chance U: Basketbol (1. Sezon)

Yayın Tarihi: 10 Mart

Last Chance U, geleneksel olarak Amerikan Futbolu takımlarını kapsamaktadır, ancak şimdi odak noktası Mart ayında basketbolu kapsayacak şekilde değişecektir. Sekiz bölüm 10 Mart’ta yayınlanacak ve East Los Angeles College Huskies’i takip edecek.

 

Yes Day

Yayın Tarihi: 12 Mart

Jim Carrey’nin Yes Man filmini daha önce izlediyseniz, bu yeni komedinin önermesine aşina olacaksınız. Bu filmde iki ebeveyn, evet diyerek çocuklarının her dileğini yerine getirmek için ellerinden geleni yapıyor.

Filmin oyuncu kadrosu arasında Allison Torres karakterini canlandıran Jennifer Garner ve Carlos karakterini canlandıran Edgar Ramírez bulunuyor. Diğer tanınmış oyuncular arasında June Diane Raphael ve Jenna Ortega yer alıyor.

 

Country Comfort (1. Sezon)

Yayın Tarihi: 19 Mart

Katharine McPhee ve Eddie Cibrian’ın başrolünde yer aldığı yeni sitcom dizisi Country Comfort, hayatının yoluna girmesine yardımcı olmak için dadılık yapan genç bir country şarkıcısını konu alıyor.

 

Monster

Yayın Tarihi: Henüz Açıklanmadı

Monster filminin piyasaya sürülmesi uzun bir zaman oldu ama nihayet, Sundance Film Festivali’ndeki prömiyerinden üç yıl sonra, Monster Mart 2021’de Netflix’te yayınlanacak.

Film, Anthony Mandler tarafından yönetildi ve Walter Dean Myers’ın kitabına dayanıyor. Filmde 17 yaşındaki bir çocuk ağır bir cinayetle suçlanıyor. Oyuncular arasında John David Washington, Jennifer Ehle, Kelvin Harrison Jr., Tim Black Nelson ve Jeffrey Wright yer alıyor.

 

 

Bir cevap yazın
You May Also Like