Yayın devi Netflix, birçok yeni Kore dramalarını bünyesine katmaya devam ediyor. 2021 yılı başında az sayıda dizi ve filmle başlangıç yapan Netflix, Şubat ayında platformda yayınlanan fantastik yeni K-Dramaların sayısıyla büyük çıkış yaptı. Şimdi ise Mart ayı, yeni gelecek olan dramalar açısından daha sessiz bir ay olacak, ancak elbette kalite açısından eksik olmayacak. İşte sizler için bu yazımızda Mart 2021’de Netflix’e gelecek tüm K-Dramaları listeledik. O zaman gelin beraber göz atalım.

 

Love Alarm (2. Sezon) 

Sezonlar: 2  |   Bölüm: 16
Tür: Komedi, Romantik  |    Süre: 50 Dakika
Oyuncular: Kim So Hyun, Song Kang, Jung Ga Ram, Go Min Si, Shim Yi Young
Netflix Yayın Tarihi: 12 Mart

2020 çıkışının gecikmesi ardından hayranlar, Love Alarm’ın ikinci sezonunun uzun süredir beklenen çıkışını nihayet dört gözle bekleyebilirler.

Giderek dijitalleşen bir çağda aşk hayatlarımız da artık dijitalleşti. Bilinmeyen bir geliştirici bir tanışma uygulaması çıkardığında Güney Kore’de viral olur. Uygulama, kullanıcıya, 3 metreden yakın birinin ona karşı romantik hisleri olup olmadığını söyleyecektir, bu, Jojo için günlük yaşamı büyük ölçüde bozar. Kısa süre sonra Jojo, kendisini Lee Hye-Yeong ile en iyi arkadaşı Hwang Sun arasındaki aşk üçgeninde sıkışmış halde bulur.

 

Love (Ft. Marriage and Divorce)

Sezonlar: 1   |   Bölümler: 16
Tür: Dram, Romantik   |   Süre: 60 Dakika
Oyuncular: Sung Hoon, Lee Ga Ryeong, Lee Tae Gon, Park Joo Mi
Netflix Yayın Tarihi: 21 Mart

Yerel bir radyo istasyonunda çalışan üç kadın çalışanın hayatı, istikrarlı evliliklerinde yaşanacak olan birtakım talihsizliklerle karmakarışık bir hal alır.

 

Sisyphus: The Myth 

Sezonlar: 1   |   Bölümler: 16
Tür: Aksiyon, Gerilim, Bilim Kurgu   |   Süre: 70 dakika

Oyuncular: Jo Seung Woo, Park Shin Hye, Sung Dong Il, Tae In Ho, Chae Jong Hyeop

Netflix Yayın Tarihi: –

Dahi mühendis Han Tae Sul, Quantum ve Time’ın kurucu ortağıdır. “Güney Kore’nin mühendislik endüstrisinin mucizesi” olarak kabul edilen gerçek şu ki, Quantum ve Time’ın değeri, Tae Sul’un erkek kardeşinin ölümünden sonra son on yılda büyük ölçüde yükselip azalır. Bu arada Tae Sul, ticaretini gangsterler ve savaş ağaları arasında yaşayarak öğrenen acımasız ve ölümcül bir asker olan Kang Seo Hae tarafından aranır.

 

Hello, Me!

Sezonlar: 1  |   Bölüm: 16
Tür: Komedi, Romantik   |    Süre: 70 dakika

Oyuncular: Choi Kang Hee, Kim Young Kwang, Lee Re, Eum Moon Suk, Kim Byung Choon

Netflix Yayın Tarihi: –

Otuz yedi yaşındaki Ban Ha Ni, işinde geçici bir pozisyona sahiptir ve bir gün kovulacağından endişelenmektedir. Bir gün bir koca bulabileceğini umar, ancak çekingen tavrı, insanların kendisini ezmesine imkan tanıyor. Ban Ha Ni bir gün 17 yaşındaki gençliğiyle karşılaşır ve gençliğinin bir zamanlar geleceği hakkında ne kadar parlak ve iyimser olduğunu görünce şok olur.

 

Vincenzo 

Sezonlar: 1  |   Bölüm: 16
Tür: Komedi, Suç, Romantik  |   Süre: 85 Dakika
Oyuncular: Song Joong Ki, Jun Yeo Bin, Ok Taec Yeon, Kim Yeo Jin, Jo Han Chul
Netflix Yayın Tarihi: –

Park Ju Hyeong, sekiz yaşındayken İtalyan bir aile tarafından evlat edinilir ve İtalya’da büyümek üzere gönderilir. Yıllar sonra, Park Ju Hyeong, Vincenzo Casano adını alır ve bir Mafya avukatı ve danışmanı olur. Mafya içindeki savaşan hizipler sayesinde Vincenzo’nun Güney Kore’ye dönmekten başka çaresi kalmaz. Güney Kore’ye döndükten sonra Vincenzo, bir davayı kazanmak için hiçbir şeyden vazgeçmeyen tutkulu bir avukat olan Hong Cha Young ile tanışır ve ona aşık olur.

Bir yanıt yazın
You May Also Like