Yapılan açıklamalara göre, Aziz Ansari’nin Master of None adlı dizisi Netflix’e 3. sezon için geri dönecek. Geçen sezondan bu yana neredeyse dört yıl geçtikten sonra komedi-drama dizisinin bildirildiği üzere yeni bölümler, farklı bir konum ve yeni bir hikaye ile geri dönecek.

Master of None dizisinin 3. sezonunun New York ve İtalya’da geçen iki sezonun ardından Londra’da gerçekleşeceği bildirildi. Naomi Ackie’nin (Star Wars: The Rise of Skywalker) oyuncu kadrosuna Dev’in (Ansari) hoşlanacağı biri olarak katılacağı söyleniyor. Bu da muhtemelen 2. sezon finalinden sonra Dev’in Francesca (Alessandra Mastronardi) ile olan ilişkisinden uzaklaşacağı anlamına geliyor. Chortle’a göre Ansari ve dizinin ortak yaratıcısı Alan Yang, geçen senenin bahar döneminde erkenden Master of None’ın yeni bölümlerini çekmeye başladılar ancak koronavirüs salgını nedeniyle prodüksiyonu durdurmak zorunda kaldılar.

Netflix’te yayınlanan Master of None dizisin yeni sezonla döneceği haberi, dizinin 2017’de yayınlanan 2. sezonun ardından yıllarca süren aradan sonra büyük bir sürpriz. Dizi, En İyi Televizyon Dizisi dalında Altın Küre adaylığı da dahil olmak üzere oldukça beğeni toplarken, Ansari ile ilgili bir 2018 cinsel istismar iddiasının ardından Master of None dizisinin devam edip etmeyeceği de belirsiz kalmıştı.

Ansari, dizinin hikayesiyle ilgili pek çok tepkiyle karşılaştı. Halkın tepkisine rağmen, Netflix’in eski orijinal içerik başkanı Cindy Holland, Ansari’ye destek verdi ve Netflix’in Aziz hazır olduğunda dizisinin bir başka sezonunu daha yapacağını söyledi.

Aziz Ansari bir yıldan uzun bir süre sonra Netflix’e geri döndüğünde, daha çok Master of None ile değil, Netflix özel adlı Aziz Ansari: Right Now adlı bir stand up programıyla izleyicilerin karşısına çıktı. Ansari, “Geçen yıl çok fazla şey hissettim. Korktuğum zamanlar, aşağılanmış hissettiğim zamanlar ve utandığım zamanlar oldu” dedi. “Ve nihayetinde, böyle hissettiğim için çok mutsuzdum. Bir yıl kadar sonra, ileriye doğru bir adım attım ve tekrardan güzel işler yapmaya başladım” diye ekledi.

Netflix henüz Master of None dizisinin3. sezonunun geleceğini resmi olarak onaylamadı ancak Collider’da Lena Waithe’nin geri döneceği ve Eric Wareheim ve Kelvin Yu’nun da rollerini tekrar canlandıracakları yazıldı. Yeni sezonla ilgili  daha fazla haber ve Netlix’ten onay çıktığında sizleri bilgilendireceğiz.

Bir cevap yazın
You May Also Like