Kid Cosmic 3. Sezonu Netflix’te yayınlandı. Çocuk animasyon dizisi Kid Cosmic, The Powerpuff Girls‘ün yaratıcısı, Foster’s Home for Imaginary Friends ve Wander Over Yonder gibi dizilerden de sorumlu olan Craig McCracken tarafından yaratıldı.

Animasyon serisinin birinci sezonu ilk olarak Şubat 2021’de yayınlandı ve yayınlanmasının ardından Sezon 2 ve sezon 3 en çok beklenen dizilerden biri oldu.

Kid Cosmic sezon 3, sezon 2’nin Ağustos 2021’de yayınlanmasından sonra duyuruldu ve Sezon 2 Eylül’de yayınlandı, o zamandan beri hayranlar Kid Cosmic Sezon 3 çıkış tarihini ve diğer tüm bilgileri öğrenmek istiyordu.

Sonra tekrar sezon 3, Aralık 2021’de yapımcı Craig McCracken tarafından tekrar açıklandı ve sezon 3’ün çocuk animasyon serisinin üçüncü ve son sezonu olacağını söyledi.

Üç sezon boyunca, büyükbabasıyla birlikte yaşayan ve süper kahraman olmayı hayal eden genç bir çocuğu izledik. 5 Kozmik Taş keşfettikten sonra hayali gerçek oluyor.

Kid Cosmic’in 3. Sezonu 3 Şubat 2022‘de Netflix’te yayınlanacak.

Ayrıca, Mercury Filmworks’ün yardımları da olsa çoğunlukla Netflix Animation’da içinde üretiliyor.

Cosmic Kids 3. Sezonu, dizinin 1. sezonu gibi toplam 10 bölümden oluşabilir ancak 2. sezonda toplam 8 bölümümüz vardı, yani 8 bölümümüz de olabilir. Bakalım 3 Şubat 2022’de yayınlanacak olan dizinin 3. sezonunda kaç bölüm olacak.

Serinin 3. sezonunun adı “The Global Heroes!” olarak açıklandı. Üçüncü sezonun çıkış tarihi de fragmanda açıklandı.

Dizinin 3 sezonu da Netflix’te izlenebilir.

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın
You May Also Like