in

Netflix’te İzleyebileceğiniz En İyi 8 Romantik Komedi Filmi

Netflix’te hem neşeli hem de içinde biraz da romantizm barındıran filmleri izlemek istiyorsanız bu liste tam da size göre! İyi seyirler!

Hayatım Yalan (2011)Movie Reviews - Adam Sandler, 'Just Go With It' - No, You Really Shouldn't  : NPRKadınları kandırarak berbat bir evlilik içinde olduğunu düşünmeleri için alyans takarak yıllarını geçirdikten sonra bekar Danny (Adam Sandler), hayallerinin kadını Palmer ile tanışır. Palmer sahte yüzüğü bulduğunda Danny’nin evli olduğunu düşünür ve öfkelenir. Danny, bu gerçeği itiraf etmek yerine, boşanmış bir aile babası olduğunu söyler ve aile rolünü oynaması için çalışanını (Jennifer Aniston) ve onun iki çocuğunu ikna eder.

 

Aşk Doktoru (2005)Aşk Doktoru izle, Aşk Doktoru Türkçe Dublaj izle, Aşk Doktoru Filmini izle,  Aşk Doktoru Hd izle | Jet Film izle- Sayfa 5Flört danışmanı Alex “Hitch” Hitchens, zamanını erkeklere tavlamalarının kolay olmadığı kadınlarla nasıl tanışacaklarını ve onlarla nasıl ilişki kuracaklarını öğreterek geçiriyor. Bir muhabirle çıkmaya başladığında, kişisel ve profesyonel yaşamı iç içe geçerek hem kendisi hem de müşterileri için işleri karmaşık hale getirir.

The Lovebirds (2020)The Lovebirds | Netflix Resmi SitesiBir ayrılığın eşiğine gelen Leilani ve Jibran, istemeden tuhaf bir cinayete karışır. İkili, isimlerini temize çıkarmak ve katili bulmak, hatta belki de ilişkilerini kurtarmak için çılgın bir gece geçirirler.

 

Zamanda Aşk (2013)Zamanda Aşk izle, Zamanda Aşk Türkçe Dublaj izle, Zamanda Aşk Filmini izle, Zamanda  Aşk Hd izle | Jet Film izleTim Lake 21 yaşında babasından (Bill Nighy), kendisi de dahil olmak üzere ailesindeki tüm erkeklerin zamanda yolculuk yapabileceğini öğrenir. Ancak Mary (Rachel McAdams) adında bir kadına aşık olduğunda Tim, zamanda yolculuk yeteneklerinde bazı özel komplikasyonlar olduğunu görmeye başlar.

 

Always Be My Maybe (2019)Always Be My Maybe' Review: Netflix's Reinvigorating Romcom - VarietyAli Wong ilk yönetmenlik filminde, yeni bir restoran açmak için San Francisco’ya dönen ve çocukluğundaki en iyi arkadaşı Marcus Kim ile karşılaşan Sasha Tran’ı canlandırıyor. İkili arkadaşlıklarına geri dönerler ve bir romantizm olasılığı yeniden doğar.

 

Patronlara Tuzak (2018)Patronlara Tuzak (2018) | Jet Film izleZoey Deutch ve Glen Powell’ın canlandırdıkları Harper ve Charlie, işkolik patronlarını atlatıp ofisteki işlerine bir mola yakalamaya çalışırlar. Bu nedenle onlara bir oyun kurup aralarında duygusal bağ oluşturmayı planlarlar ve de başarırlar. Fakat farkında bile olmadan bir yandan da kendi ilişkilerini güçlendirirler.

 

Tatil (2006)The Holiday – Tatil (2006) | Film Önerileri, Film TavsiyeleriModern Noel klasiği olan ‘Tatil’ sezonun biraz dışında, ancak bazı izleyiciler bu filmlerden yıl boyunca keyif alıyor. Cameron Diaz ve Kate Winslet, aldatan erkeklerden bıkan ve tatilleri için evlerini ve yaşam tarzlarını değiştiren iki aşık kadını canlandırıyor. Jude Law ve Jack Black filmin erkek başrol oyuncuları arasında. Ayrıca oyuncu kadrosunda Rufus Sewell, Edward Burns ve efsanevi yıldız Eli Wallach da yer alıyor.

Isn’t It Romantic (2019)Isn't It Romantic | Netflix Official SiteWilson, New York’ta bir mimar olan Natalie’yi canlandırıyor. Natalie romantik komedi hakkında her şeyden nefret ediyor. Ama ironik bir travma geçirdikten sonra Natalie’nin hayatı en büyük kabusuna yani romantik filme dönüşmüştür. Natalie kendini yakışıklı bir yabancıyla (Hemsworth) ve en iyi arkadaşı (DeVine) ile bir aşk üçgeni arasında, romantik komedi klişelerinin içinde bulur.

Written by Aleyna Yiğit

Bir cevap yazın

Amazon Stüdyoları ve DiNovi Pictures, Rachel Givney’in Jane Austen Hakkındaki ‘Jane In Love’ Kitabını Beyaz Perdeye Uyarlayacak

Arcade Oyunu ‘NBA Jam’ İle İlgili Belgesel Çekilecek