in

Netflix’te İzlenmesi Gereken En Seksi 6 Film

Bazen işleri renklendirmek ve havayı ayarlamak için doğru filme ihtiyaç duyarsınız. Bunu göz önünde bulundurarak, sizler için Netflix film arşivini taradık ki Netflix’teki en iyi ateşli ve seksi filmleri kendiniz bulmak zorunda kalmayın. Şunu kabul etmeliyiz ki, aşağıdaki filmlerden bazıları geleneksel olarak seksi olarak görülmeyebilir veya belki trajedi ve travmaya girmeden önce sıcak ve ağır başlar, ancak tüm bu filmler sayesinde insan cinselliğin yelpazesiyle yüzleşiyor ve keşfediyor. O zaman hadi gelin listeye beraber göz atalım. Şimdiden iyi seyirler dileriz. 🔥

 

You Get Me (2017)

Tyler, mükemmel kız arkadaşı Ali’ye delidir, ancak büyük bir kavga onu ve Ali’yi ayırdığında, ona hatırlayacağı bir geceyi gösteren kuleden uzak Holly’nin kollarına iner. Ertesi sabah, Ali’nin onu geri almakla kalmadığını, Holly’nin okullarına transfer olduğunu ve yeni erkeğini geri almak için her şeyi yapacağını öğrenir. Genç bir kadının takıntısı tehlikeli hale geldiğinde, bir lise öğrencisi için tek gecelik bir ilişki kabusa dönüşür.

 

Cam (2018)

Daniel Goldhaber ve Isa Mazzei’nin paranoyak korku gerilim filmi “Cam” da erotik bir web kamerası sanatçısı, takipçilerini kanalını ele geçiren, cinsel sınırları daha da zorlayan ve aksi takdirde hayatını mahvetmeye kararlı görünen bir doppelganger tarafından çalınmış bulur.

 

Duck Butter (2018)

Alia Shawkat ve Miguel Arteta’nın Duck Butter filmi basit bir önermeye dayanıyor: Ya bir çift 24 saat boyunca her saat başı seks yaparsa? Bu komedide iki kadın, bin yıllık randevulardan bıktıklarına karar verdiklerinde kendiliğinden bir tür deneyi başlatmaya karar veriyorlar. Temel olay örgüsü sınırlı olsa da, filmin saflığı ve insanlığı, büyük ölçüde içinde yer aldığı mütevazı dört duvarla sınırlı kalmıyor.

Newness (2017)

Nicholas Hoult ve Laia Costa, bir araya geldiklerinde saçma bir şekilde çekici görünen iki absürt derecede çekici insandır. Ancak başlıktan da anlaşılacağı gibi, yeni ilişki parlamaya başlar ve çift, bu zorlu yeniliği yaşamaya karar verir. Bu yenilik, striptizciler, açık ilişkiler ve bunun gibi birçok anlama gelir. Newness, çağdaş, flört uygulaması odaklı bir dünyada seksin tasvirini renklendiren baskın bir melankolik tona sahiptir.

 

365 Gün (2020)

Polonya yapımı 365 Gün adlı filmde Massimo (Michele Morrone) adında bir Silisyum gangster, genç bir Polonyalı kadın Laura’yı (Anna-Maria Sieklucka) tatildeyken tutsak eder ve kendisine aşık olması için ona 365 gün verir. Blanka Lipińska’nın kitap serisine dayanan bu film seks sahneleriyle dolu ve oldukça açık.

 

White Girl (2016)

Yazar ve yönetmen Elizabeth Woods’un kendi deneyimlerinden ilham alan White Girl’de kontrolden çıkıp kokain satmaya başlayan bir üniversite öğrencisinin gözünden saflığın tutku için ne kadar ileri gidebileceğini inceliyor. Aşırı parti eğlencelerinden çatı katındaki buluşmalara kadar bu seksi film, beyazlığa ve ayrıcalığa eleştirel bir bakış atarken, keşfettiği tehlikeli, gençlik alışkanlıklarını şok ediyor ve ürkütüyor.

Written by Aleyna Yiğit

Bir cevap yazın

Jack Reynor, Jonathan Nolan ve Lisa Joy’un Yeni Amazon Dizisi ‘The Peripheral’a Katıldı

Netflix’te Yayınlanan ‘Lucifer’ Dizisinin 6. Sezonunda 10 Bölüm Olacağı Doğrulandı