Kate Siegel, Jason O’Mara ve Dulé Hill, Netflix’te yeni bir korku filmi olan “Hypnotic”te başrol oynayacaklar.

“Hypnotic” adlı by gerilim filminde, kendini geliştirmek isteyen ve ünlü bir hipnozcunun yardımına başvuran genç bir kadın konu alınıyor. Ancak bir avuç yoğun seanstan sonra kadın, kısa sürede beklenmedik ve ölümcül sonuçları keşfetmeye başlıyor.

Daha önce Netflix korku filmi “The Open House”da beraber çalışan Matt Angel ve Suzanne Coote, “Hypnotic”in yönetmen koltuğuna oturacak. Richard D’Ovidio, (“The Call,” “The Forger”) senaryoyu Angel ve Coote ile birlikte yazıyor.

Video akış hizmetinde “Hypnotic”in ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil.

Netflix projesinin şu anda aktör Ben Affleck ve yönetmen Robert Rodriguez ile birlikte geliştirilmekte olan “Hypnotic” adlı başka bir filmle hiçbir ilişkisi yok. Bir aksiyon-gerilim filmi olan bu film, Solstice Studios ve Studio 8 tarafından destekleniyor.

Başarılı bir Amerikan oyuncu ve senarist olan Siegel son olarak “The Haunting of Bly Manor” ve “The Haunting of Hill House”da rol aldı. Bir tür korku ustası olan Siegel’in çalışmaları arasında “Hush” ve “Ouiji: Origin of Evil” de yer alıyor. O’Mara, “The Man in the High Castle” ve “The Good Wife”da rol aldı. En çok “Psych” ve En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Emmy adaylığı kazandığı ve “The West Wing” adlı drama dizisi ile tanınan Hill, “Suits”, “Doubt” ve “Ballers” hayranlarının tanıdığı bir yüz.

İrlandalı aktör Jason O’Mara ise Adalet, Mars’ta Yaşam, Terra Nova, Vegas ve S.H.I.E.L.D.’nin ajanlarında oynadığı rollerle biliniyor.

Michael Luisi, filmi The Long Game için prodüktörlüğünü yapacak. Yapımcının çalışmaları arasında “Fighting With My Family,” “The Call” ve “Buddy Games” bulunuyor.

Ralph Portillo, Hemisphere Entertainment için yönetici yapımcı olarak görev yapacak.

Siegel, ICM, Stride ve VanderKloot Law tarafından temsil edilmektedir. O’Mara, UTA ve Untitled Entertainment tarafından temsil edilmektedir. Hill, ICM, Washington Square Films ve Fuller Law tarafından temsil edilmektedir.

Angel ve Coote, UTA, Good Fear ve avukat Myman Greenspan Fox Rosenberg Mobasser Younger & Light LLP tarafından temsil edilmektedir.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like