Netflix, merakla beklenen dizi Finding Ola’nın fragmanını yayınladı ve çıkış tarihini açıkladı.

Finding Ola, on yıldan uzun bir süre önce yayınlanan Ayza Atgawez (“I want to get Married”) dizisinin devamı niteliğindedir.

Sevilen karakter Ola Abdelsabour’un on yıl sonra bir anne, eş ve girişimci rolleri arasındaki dengeyi bulmaya çalışırken hayatın birçok zorluğuyla yüzleşirken başından geçenler anlatılıyor.

Ayrıca anne-kız ilişkileri, arkadaşlıklar, ikinci şanslar ve kendini keşfetme gibi çeşitli konuları da ele alacak.

Dizinin 3 Şubat‘ta Netflix’te yayınlanması planlanıyor. İlk sezonun 6 bölümden oluşacağı belirtildi.

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Aynı zamanda dizinin baş yapımcısı da olan ünlü Mısırlı-Tunuslu aktris Hind Sabri’nin başrol oynadığı, Finding Ola dizisi, Ayza Atgewez’in olaylarından on yıl sonra Ola karakterine geri dönüyor.

Orijinal dizide genç bir eczacı olan Ola, 30 bölümün her birinde yeni bir eş adayı tanıtarak ısrarla uygun bir koca bulmaya çalışır.

Rami İmam’ın yönettiği ve başrollerinde Sabri, Sawsan Badr, Ahmed Fouad Selim, Ayza Atgawez’in yer aldığı dizi, 2010 yılında televizyonda popülerlik kazandı.

Finding Ola’da Sabri’ye Ola’nın annesi rolünde Sawsan Badr’ın yanı sıra Ola’nın kocası olarak Hani Adel, bununla birlikte Nada Mousa, Mahmoud El-Leithy ve Dalia Shawky gibi isimler de katılacak.

Yeni dizide, Ola, iki çocuk yetiştirmenin ve geçinmenin zorluklarıyla mücadele ederken bir yandan da kendini keşfetme yolculuğuna çıkıyor.

 

 

Bir yanıt yazın
You May Also Like