“Ginny & Georgia”  Netflix’e ikinci sezonuyla geri dönecek. Brianne Howey (Georgia) ve Antonia Gentry’nin (Ginny) başrollerini paylaştığı popüler genç yetişkin drama dizisinin ilk sezonu 24 Şubat’ta platformda yayınlanmıştı.

Ginny & Georgia, Netflix’te yayınlandığı ilk 28 gününde 52 milyondan fazla üye tarafından izlenildi. Buna ek olarak, Ginny & Georgia 1. sezonu, Netflix’in dünya çapında 87 ülkede En İyi 10 listesine girdi ve Avustralya, Brezilya, Kenya ve ABD dahil 46 ülkede 1 numaraya yükseldi.

2. sezon için olay örgüsü veya yeni karakterler hakkında herhangi bir ayrıntı olmamasına rağmen, “Ginny & Georgia” nın ilk sezonu on beş yaşındaki Ginny Miller sinirli bir kızdır ve tuhaf bir şekilde, 30 yaşındaki yaşlı annesi Georgia Miller’a hiç benzemez. Hatta Ginny sadece 15 yaşında olmasına rağmen kendisini Georgia’dan çok daha olgun hisseder. Dizi, ailenin New England’da yer alan bir şehre taşınıp yeni bir başlangıç yapmalarını konu alıyor.

Fisher yaptığı açıklamada, “Ginny & Georgia’nın aldığı inanılmaz tepki ve hepinizin gösterdiği sevgiyi çok takdir ediyoruz” dedi. “Her adımda en yüksek çıtayı belirleyen Brianne ve Toni’ye özellikle minnettarız. 2. Sezon için Wellsbury’ye dönmek için sabırsızlanıyoruz.”

Yeni sezonda 10 tane birer saatlik bölümler yer alacak. Howey ve Gentry ile birlikte 1. sezonun oyuncu kadrosunda Diesel La Torraca (Austin), Jennifer Robertson (Ellen), Felix Mallard (Marcus), Sara Waisglass (Maxine), Scott Porter (Belediye Başkanı Paul Randolph) ve Raymond Alblack (Joe) yer alıyor.

“Ginny & Georgia” nın 1. Sezonunu, yönetici yapımcı Debra J. Fisher, yaratıcı / yönetici yapımcı Sarah Lampert ve yönetmen / yönetici yapımcı Anya Adams da dahil olmak üzere tamamen kadınlardan oluşan bir yaratıcı ekip yönetti. Fisher’ın yanında Lampert ve Adams ile birlikte Madica Productions için Jeff Tahler, Critical Content için Jenny Daly, Dynamic Television için Holly Hines ve Daniel March yönetici yapımcılık yaptı. Elena Blekhter ise dizide ortak yapımcı olarak görev aldı.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like