Netflix ve Shondaland bugün Bridgerton 2. Sezon tanıtım fragmanı ve önemli görsellerle hayranlarını şaşırttı. Aşağıda Bridgerton Sezon 2 fragmanını izleyebilirsiniz ve altında önemli görsellerini bulacaksınız.

Sevgililer Günü tartışması, 1. sezonun popülaritesi ve başarısı, 2. sezondaki yeni karakterler ve Lady Whistledown ile diğerlerini bekleyenler etrafında şekillendi. Hayranlar ayrıca dizinin daha önce hiç görülmemiş klipleri ve 2. sezon için ilk fragmanın sürpriz bir gösterimi ile ödüllendirildi.

Bridgerton, 25 Mart 2022 tarihinde ikinci sezonuyla geri dönüyor.

İkinci sezon, Lord Anthony Bridgerton’ın aşk arayışını ve romantizm hikayesini anlatıyor. Bridgerton, Shondaland’dan Netflix’e geliyor ve Shonda Rhimes, Betsy Beers ve Chris Van Dusen tarafından yürütülüyor. Van Dusen aynı zamanda yaratıcı ve baş yapımcı olarak da hizmet veriyor.

Bridgerton’ın ikinci sezonu, Bridgertonlar’ın en büyük kardeşi ve Viscount olan Lord Anthony Bridgerton’ın (Jonathan Bailey) uygun bir eş bulmaya girişmesini konu alır. Aile adını koruma göreviyle hareket eden Anthony’nin imkansız standartlarını karşılayan bir sosyete kızı arayışı, Kate (Simone Ashley) ve küçük kız kardeşi Edwina (Charithra Chandran) Sharma Hindistan’dan gelene kadar mümkün görünmüyor.

Anthony, Edwina’ya kur yapmaya başladığında, Kate, Anthony’nin niyetinin gerçek doğasını keşfeder, Anthony için gerçek bir aşk yaşamak öncelik listesinde üst sıralarda yer almaz ve birlikteliği durdurmak için elinden gelen her şeyi yapmaya karar verir.

Ancak bunu yaparken, Kate ve Anthony’nin sözlü tartışmaları onları sadece birbirine yaklaştırır ve her iki tarafta da meseleleri biraz daha karmaşık hale getirir.

Julia Quinn’in romanlarından ilham alan Bridgerton, kalıcı dostlukların zamansızlığını, yollarını bulan aileleri ve her şeyi fetheden bir aşk arayışını kutlayan romantik, skandal ve zekice bir dizidir.

Yeni sezonun fragmanını ve afişini buradan inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın
You May Also Like