Bling Empire, çok fazla insanın paraya sahip olduğu Los Angeles’ta aşırı büyük zenginlerin arasında yer alan bir grup Asyalı ve Asyalı Amerikalıyı konu alan bir reality dizisidir. İnsanların bir kısmı kendi kendine zengin olmuşken, diğerleri de büyük zenginliğe sahip olan ailelerin üyeleridir.

Bling Empire yaratıcıları dizinin büyüsünün oyuncu kadrosunda yattığını söylüyor ancak gerçekte reality dizisinde yer almak isteyen bir arkadaş grubunu bulmak zor oldu. Bir reality TV yapımcısı olan Jenkins, on yıldan fazla bir süredir yıldız oyuncular Christine Chiu ve Anna Shay’i tanıyordu. Anna ve Christine’in bağlantıları sayesinde Jenkins ve dizi sorumlusu Brandon Panaligan, farklı geçmişlerden gelen çok kuşaklı oyuncu kadrosunun geri kalanını bir araya getirdi.

Dizinin yaratıcılarından Panaligan, “Birbirini zaten tanıyan ve birbirlerinin hayatlarında yer edinen bir grubun enerjisinden yararlandık. Böyle bir şov yapmanın sihri de bu, çünkü zorlama veya gerçek olmayan bir şov değil. Kameralarımızı zaten orada olan bir dünyaya getirdik” açıklamasında bulundu.

Yeni Netflix dizisi Bling Empire, Crazy Rich Asians adlı filmin gerçek hayat versiyonu olarak lanse ediliyor. Görkemli partiler ve çılgın alışverişler tabii ki şovun bir parçası fakat bölümleri izledikçe bundan daha fazlasının olduğunu göreceksiniz. Toplam 8 bölümden oluşan dizide zengin kişilerin kişilikleri hakkında da bilgi sahibi olacaksınız.

Dizi, Asyalı yakışıklı model ve aktör olan Kevin Kreider’i merkeze koyuyor. Kevin Los Angeles’ta yeniyken, bir grup çok ışıltılı, varlıklı kişilerle hızlı bir şekilde arkadaş olur. Burada ilk tanıştığı arkadaşı, babasının işinde çalışan Singapurlu bir milyarderin oğlu Kane Lim’dir. Kane, Kevin’i Doğu Asya’da ünlü bir DJ olan ve annesi ve üvey babasıyla çok yakın ilişkisi olan Kim Lee ile tanıştırır. Kim, biyolojik babasını bulmak ister ve sonraki bölümlerden birkaçında onu bulmaya zaman ayırır. Bu sırada ona Kevin ve Kane de yardım eder.

Bling Empire kadrosunda yer alan isimler arasında Christine Chiu, Gabriel Chiu, Anna Shay, Kane Lim, Kevin Kreider, Guy Tang, Kim Lee, Cherie Chan, Kelly Mi Li, Jamie Xie, Andrew Gray ve Jessey Lee bulunuyor.

İşte dizinin fragmanı:

Bir cevap yazın
You May Also Like