Yayın devi Netflix, yeni animasyon filmi ‘Back To The Outback’i duyurdu. Animasyon filmi, küresel olarak 2021’de sonbahar aylarında yayınlanacak.

Netflix’in animasyon komedi filmi Back To The Outback , Isla Fisher , Tim Minchin, Eric Bana, Guy Pearce, Miranda Tapsell, Angus Imrie, Rachel House, Keith Urban , Celeste Barber, Wayne Knight, Aislinn Derbez, Diesel Cash La Torraca, Lachlan Ross Power ve Oscar adayı Jacki Weaver’den oluşan bir seslendirme kadrosuna sahip olacak.

Film, 2021 sonbaharında çıkarılacak. Komedi-macera filminde, Clare Knight (The Lego Movie 2: The Second Part ve Kung Fu Panda üçlemesinin kurgucusu) ve Harry Cripps  yönetmen koltuğuna oturacak. Senaryoyu ise Cripps yazacak.

Filmde, bir sürüngen evinde kilitli kalmaktan bıkmış olan ve insanların onları canavarmış gibi gördükleri  Avustralya’nın en ölümcül yaratıklarından oluşan bir grup, hayvanat bahçelerinden yargılanmadan yaşayabilecekleri bir yere, yani Outback’e cesurca bir kaçış planlıyorlar.

Grubun liderliğini altın kalpli zehirli bir yılan olan Maddie (Isla Fisher) yapıyor. Yanında ise kendine güvenen dikenli şeytan kertenkele Zoe (Miranda Tapsell), sevecen kıllı örümcek Frank (Guy Pearce) ve hassas bir akrep olan Nigel (Angus Imrie) yer alıyor. Düşmanları tatlı ama iğrenç bir koala olan Pretty Boy (Tim Minchin) beklenmedik bir şekilde kaçış planlarına katıldığında, Maddie ve çetenin onu yanlarına almaktan başka seçenekleri kalmıyor.

Daniela Mazzucato filmin yapımcılığını üstlenecek. Cripps ile hikayeyi geliştiren Weed Road Pictures’tan Akiva Goldsman ve Greg Lessans ise baş yapımcı olarak yer alacaklar.

Filmin müzikleri, Rupert Gregson-Williams yapacak ve şarkılar ise Tim Minchin’den gelecek. Animasyon ve görüntüler ReelFX’ten gelecek.

Yönetmen Claire Knight şunları söyledi: “Gizli güzelliklerin hikayelerinden her zaman etkilenmişimdir. Maddie hem benzersiz bir güzellik hem de bir canavar ve bu mesajı komedide sunmak adeta pastanın kremasını sürmek gibidir. ”

Yazar-yönetmen Harry Cripps ise şunları ekledi: “Avustralya’da büyürken, birçok farklı yılan ve örümceğin bulunduğu dağlarda çok zaman geçirdim ve onları her zaman sevimli ve tatlı hayvanlara tercih ettim. Kahramanların bu zehirli ama güzel küçük yaratıklardan oluştuğu bir film yapmak bu yüzden benim için bir zevk. Bu film, Avustralya’nın inanılmaz derecede çeşitli ve eşsiz vahşi yaşamını yansıtan harika bir film olacak.”

 

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like