Netflix’te yayınlanan “excuse me, i love you” adlı belgesel, geçen yıl Sweetener turunda Grande’nin daha önce hiç görülmemiş görüntülerini ekranlara getiriyor. Bu belgesel, samimi ve duygusal anlar sunuyor.

Uzak bir anı gibi görünse de, hayatımızda yüzlerce veya binlerce yabancıyla omuz omuza durduğumuz, en sevdiğimiz şarkıların sözlerini hiç umursamadan haykırdığımız zamanlar vardı. İşte Ariana Grande, geçmişi anmak için eski konser anlarını yeni belgesel filmiyle tekrar gözler önüne seriyor.

Grande’nin 2019 Sweetener Dünya Turu sırasında Netflix için çekilen excuse me, i love you, Grande’nin beraber biriktirilen onca anı için hayranlarına armağan ettiği bir belgesel filmi aslında. Film, 21 Aralık 2020 tarihinde Netflix’te yayınlandı.

Filmde ağırlıklı Londra’daki konser görüntüleri gözler önüne seriliyor. Hem Sweetener hem de thank u performansları bulunuyor.

Açıkçası yaşayan bir efsane olan Ariana’nın annesi Joan Grande, film boyunca görülüyor ve herkesin (yüksekten korkan hayranlar da dahil) iyi olduğundan emin oluyor. Sahne arkasında, Grande, dansçıları ve ekip üyeleri arasında sağlıklı dostluk anları yaşanıyor. Bu arada sahnede, Grammy ödüllü sanatçı, kusursuz vokallerle kulaklarımızın pasını siliyor. Bir performans sanatçısı olarak Ariana Grande’nin yeteneğinden şüphe duyuyorsanız, bu film sizi bu düşüncelerinizden kesinlikle uzaklaştıracak.

Grande, “Bu projenin yalnızca bir turdan (son altı ya da yedi yıldır paylaştığımız diğer yüzlerce şov ve anın içinden) görüntüler gösterdiğini biliyorum ama hepinize şimdiye kadar hayal ettiklerimden çok daha fazlasını bana yaşattığınız için teşekkür etmek istedim” dedi.

“Müzik yapmak çok uzun zamandır bildiğim ve tamamen kendimi verdiğim tek şey” diye devam etti 27 yaşındaki yıldız şarkıcı. “Çok şey öğrendim, gördüm ve hissettim. Bu hayatın çoğunu sizinle paylaşmak benim için büyük bir onur.”

Grande Ekim ayında altıncı stüdyo albümü Positions’ı çıkardı. Ünlü şarkıcının albümü Billboard listesine bir numaradan giriş yaparak onun beşinci bir numaralı albümü oldu.

Şarkıcı kısa süre önce Jennifer Hudson ile birlikte Mariah Carey’nin 2010 Noel hiti ‘Oh, Santa’ şarkısının remiksini kaydetti.

“excuse me, i love you” belgeselini Netflix’te izleyebilirsiniz.

İşte filmin fragmanı:

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like