Başrollerini Adam Sandler ve Jennifer Aniston’ın paylaştığı Murder Mystery 2, yıldızlarla dolu kadrosuna Mark Strong ve Jodie Smith-Turner gibi yeni isimler ekliyor.

Netflix’in Murder Mystery 2 filmi kadrosuna, geri dönen yıldızlar Adam Sandler ve Jennifer Aniston’ın yanına çok sayıda yetenek ekledi. İlk film Murder Mystery, Netflix için sürpriz bir ilgi gördü ve Netflix’te 2019’un en çok izlenen filmi oldu.

Film, bir Avrupa tatilindeyken polis Nick Spitz (Sandler) ve eşi Audrey’i (Aniston) karmaşık bir cinayet planının ortasında kalmalarını anlatıyor.  Luke Evans’tan Terrence Stamp’a kadar yetenekli bir kadrosuyla Netflix’in bir devam filmine yeşil ışık yakması için yeterince ilgi yarattı.

Murder Mystery 2, Sandler ve Aniston’ın daha fazla şamatayla geri döndüğünü bizlere gösterecek. İlk filmin yönetmeni Kyle Newacheck bu sefer olmayacak. “Best. Worst. Weekend. Ever” filminden tanıdığımız Jeremy Garelick koltuğu bu filmde devraldı. The Amazing Spider-Man’den James Vanderbilt senaryoyu yazmak için geri dönerken, Aniston ve Sandler yapımcılar arasında yer alıyor.

Vandervilt kısa süre önce hem ilk filmi hem de Murder Mystery 2’yi karısına “bir aşk mektubu” olarak yazdığını açıkladı ancak devam filminin konusu hakkında henüz fazla bir şey bilinmiyor.

Murder Mystery 2’nin yapımı devam ederken, THR, komedi gerilim filminin yetenekli kadrosuna birkaç ismin eklendiğini bildirdi. Inglorious Basterds’den Mélanie Laurent ve Kingsman’den Mark Strong, devam filmine katılacak yeni oyuncular arasında yer alıyor. Zurin Villanueva, Kuhoo Verma ve Enrique Arce de oyuncu kadrosuna henüz bilinmeyen rollerle katılıyor.

Murder Mystery

Murder Mystery 2, Sandler’ın Happy Madison isimli yapım şirketinden gelen 2019 komedisinin beklenmedik başarısını tekrarlamayı amaçlıyor. İlk filmin hayranları, Spitz’lerin bu sefer kendilerini neyin içine soktuklarını ve bu yeni yüzlerin muhtemel bir esrarengiz cinayet planını nasıl sürdürdüklerini görmek için sabırsızlanıyorlar.

Henüz bir çıkış tarihi belirlenmemiş olan Murder Mystery 2’nin yakın gelecekte Netflix’e gelmesi bekleniyor ve Aniston ve Sandler’ın bir başka eğlenceli ve sevilen komedi performansı sunacak olması heyecan verici.

 

Bir cevap yazın
You May Also Like