1. Ana
  2. Diğer
  3. Düşes Meghan Markle Sosyal Medya Hakkında Konuştu

Düşes Meghan Markle Sosyal Medya Hakkında Konuştu

Prens Harry ile hayatını birleştiren oyuncu Meghan Markle, 2018 yılının Ocak ayında sosyal medyaya veda ederek sosyal medyadaki tüm hesaplarını silmişti. 37 yaşındaki düşes, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Londra’da katıldığı bir panelde sosyal medya hakkında konuşarak hesaplarının kapalı olması konusunda hiçbir sıkıntısının olmadığını dile getirdi.

Kişisel görüşüm, negatifliğin içine düşmemek ve daha çok neden odaklı, eyleme dayalı olmak. Twitter’a hala bakmadığım ve olayların içinde olmadığımdan benim için zor bir durum. Twitter’a göz atmıyorum. Üzgünüm, hayır. Benim için bu benim kişisel tercihim. Ama The Economist’i okuyorum.

ha

Sahne arkasında yaşananları konuştuğumuz etki yaratacak şeyleri gerçekten kapsayacak gazeteciliği arıyorum. Tanzanya ve The Economist’in yeni yayınladığı makale hakkında konuşuyorduk. Bunun gibi çalışmalar, kadınların rolünün gerçekten nasıl gerçekten değişken olduğunu ve değiştiğini gösteriyor. Bu anahtar. Enerjinizi oralara saklayın, sizi rahatsız eden şeylere değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>