Netflix yepyeni bir Masters of the Universe dizisi alıyor! Klasik 80’lerin çizgi film serisine dayanan Masters of the Universe: Revelation, sevilen dizinin doğrudan devam dizisi olacak ve Temmuz 2021’de Netflix’e gelecek. Masters of the Universe: Revelation hakkında tüm bilinenleri bu yazımızda yazdık.

Masters of the Universe: Revelation, Kevin Smith tarafından yaratılan ve Masters of the Universe karakterlerine dayanan yeni bir Netflix Orijinal anime dizisidir. Yapımcılığını Powerhouse Animation Studio’nun üstlendiği seri, Castlevania ve Seis Manos’tan sonra stüdyo tarafından üretilen üçüncü dizi olacak. Smith, hikayenin yaratılmasına yardımcı olmak için dört yazara katılacak; Marc Bernardin (Castle Rock), Eric Carrasco (Supergirl), Diya Mishra (October Faction) ve Tim Sheridan (The Death and Return of Superman).

Robert David (Teenage Mutant Ninja Turtles), Kevin Smith’in yanında yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

Masters of the Universe: Revelation Netflix’te ne zaman yayınlanacak?

Masters of the Universe: Revelation’ın ilk bakış fotoğraflarının yayınlanmasıyla birlikte, animasyon serisinin 23 Temmuz 2021 Cuma günü Netflix’e geleceği artık doğrulandı.

Masters of the Universe: Revelation ikinci sezonu olacak mı?

Masters of the Universe: Revelation’ın sınırlı bir seri olduğu teyit edildi, bu nedenle dizinin ikinci sezonu olmayacak.

Masters of the Universe: Revelation konusu nedir?

Dizinin bir özeti yayınlandı:

Eternia’ya radikal bir dönüş olan Revelation, Masters of the Universe’ün klasik dönemine doğrudan devam eden bir seridir. Hayranların favorilerinden He-Man, Orko, Cringer ve Man-At-Arms’ın yer aldığı hikaye, Grayskull Kalesi’nin kahraman savaşçılarını ve muhafızlarını, Skeletor, Evil-Lyn, Beast Man ve yılan dağının aşağılık lejyonlarıyla karşı karşıya getiriyor!

Ancak vahşi bir son savaş Eternia’yı sonsuza dek parçaladıktan sonra, Evrenin sonunu önlemek için zamana karşı bir yarışta kayıp Güç Kılıcı’nın gizemini çözmek Teela’ya kalmıştır. Yolculuğu, sonunda Grayskull’un sırlarını ortaya çıkaracak. Bu destansı He-Man and the Masters of the Universe destanı hayranlarının 35 yıldır görmek için beklediği destan!

Masters of the Universe: Revelation’ın oyuncu kadrosu kimler yer alıyor?

Chris Wood (He-Man), Kevin Conroy (Mer-Man), Mark Hamill (Skeletor), Diedrich Bader (Trap Jaw), Liam Cunningham (Man-at-Arms), Sarah Michelle Gellar (Teela), Lena Headey (Evil-Lyn), Justin Long (Roboto), Jason Mews (Stinkor), Susan Eisenberg (Sorceress), Phil LaMarr (He-Ro), Griffin Newman (Orko), Alana Oppenheimer (Moss Man), Kevin Michael Richardson (Beast Man), Henry Rollins (Tri-Klops), Stephen Root (Cringe).

Dizinin bölüm sayısı nedir?

IMDb toplam bölüm sayısını sekiz olarak listeledi. Listelenen bölümlerin süresi açıklanmadı.

Bir cevap yazın
You May Also Like