Omar Sy, Vincent Londez gibi isimlerin yer aldığı Netflix’in Fransız dizisi Lupin’in, Marie Antoinette’e ait olan kolye’nin Louvre Müzesi’nden çalınmasıyla başlayan hikayesi hepimizin beğenisini kazandı. Öyle ki Assane Diop’un akıllara durgunluk veren tuzaklarının yer aldığı dizi, tüm dünyada Netflix’in en iyi 10 listesine yerleşirken Türkiye’de de ilk 3’e kadar çıktı. Biz de ekip olarak Lupin’i büyük bir beğeniyle izledik.

Lupin dizisinin başlığından da anlaşılacağı üzere biz henüz dizinin ilk sezonunu (Part 1) izledik. Dolayısıyla dizinin bir devamı olacak. Zaten izleyen herkesin aklını kurcalayan soru da bu: “Lupin’in ikinci sezonu ne zaman çıkacak?”

Öncelikle Netflix’in bu konuyla ilgili henüz bir güncelleme yapmadığını söylemekte fayda var. Dolayısıyla internette yer alan tahminler resmi açıklamalardan ziyade tahminlere dayalı. Lupin dizisinin, Netflix’in diğer başarılı dizisi “Unsolved Mysteries”in ayakizlerini taşıdığını söyleyebiliriz. Eğer izlediyseniz Unsolved Mysteries’in ilk sezonu Temmuz’da, ikinci sezonuysa Ağustos’ta yayınlanmıştı. Benzer bir şablonu izlerse Lupin’in de yayın tarihinden 3 ay sonra, yani Nisan ayında yayınlanabileceğini öngörebiliriz.

Bakalım Assane Diop’un maceraları ikinci sezonda nasıl ilerleyecek 🙂 En az biz de sizin kadar Lupin’in 2. sezonunu merak ve heyecanla bekliyoruz.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like