Love, Death & Robots ikinci sezonu için Netflix’e geri geliyor. Netflix tarafından yayınlanan resmi fragman sayesinde 2. sezonun Mayıs 2021’de geleceği doğrulandı. Fragman ayrıca dizinin 3. sezonunun 2022’de prömiyer yapacağına işaret ediyor. 

Love, Death & Robots, Tim Miller tarafından yaratılan ve David Fincher tarafından üretilen bir Netflix orijinal bilim kurgu antoloji dizisidir.

Love, Death + Robots bir bilim kurgu antoloji dizisidir. Dizide her bölüm farklı bir yönetmenden farklı bir hikaye anlatılıyor. Bu, her bölümün yalnızca seçilen animasyon tarzında farklılık göstermediği anlamına geliyor. Aksine, ton, temalar ve diğer unsurlar her bölümde çarpıcı bir şekilde tezat oluşturuyor. Hikayeler, aşırı şiddetli, hiperseksüel hikayelerden, insanlık durumuyla ilgili eğlenceli, karikatürize düşüncelere kadar uzanıyor.

İlk olarak Tim Miller (DeadpoolTerminator: Dark Fate) ve David Fincher (Mindhunter) tarafından sunulan Love, Death and Robots aynı zamanda Joshua Donen ve Jennifer Miller tarafından da yürütücü yapımcılığı üstleniyor. Dizinin 2. sezonu Miller tarafından yönetiliyor ve  Jennifer Yuh Nelson  (Kung Fu Panda 2 , Kung Fu Panda 3 ve canlı aksiyon filmi The Darkest Minds ) denetleyici yönetmen olarak katılıyor.

Miller yaptığı açıklamada, “Diziye gösterilen bu ilgiden dolayı çok mutluyuz” dedi. “David ve ben animasyon hayranlarından umduğumuz türden tutkulu bir karşılama tam da buydu.”

Çok çeşitli hikayeler ve grafik şiddet ve seks seviyeleriyle animasyonun sınırlarını zorluyor.

10 Haziran 2019’da Netflix, dizinin ikinci cilt için geri döneceğini duyurdu. Yeni diziyi tanıtmak için hazırladığı tanıtım videosunda, ne yazık ki sadece 1. sezondan önceki klipleri kullandı.

Yeni sezon haberinin ardından, Kung Fu Panda 3’ü yöneten Jennifer Yuh Nelson’ın 2. sezon için denetleme direktörü olarak ekibe katılacağı da öğrenildi.

Netflix yeni sezonun fragmanını YouTube’da yayınladı ve çeşitli sosyal medya platformları aracılığıyla çıkış tarihini duyurdu. Artık Love, Death & Robots “2. cilt” in 14 Mayıs 2021 Cuma günü Netflix’e geleceğini doğrulayabiliriz.

İşte dizinin Netflix tarafından yayınlanan yeni sezon fragmanı:

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like