Loki ikinci sezonu için en heyecan verici haber, Moon Knight’ın yönetmenleri Justin Benson ve Aaron Moorhead’ın yönetmenlik koltuğuna geçecek olması olabilir. Bağımsız bilim kurgu filmleri The Endless ve Synchronic ile öne çıkan bu ikili, Loki’nin merakla beklenen ikinci sezonuna farklı bir hava katabilir.

Tom Hiddleston’ın kaldığı yerden devam edeceği dizinin ikinci sezonunda ilk sezonun yürütücüsü Michael Waldron ve senaristi Eric Martin de görevlerine geri dönüyor. İlk sezonda Time Variance Authority’yi çevreleyen olaylar sonrası Owen Wilson, Mobius rolüyle ikinci sezon için geri döneceğini doğruladı. Akıllara tek bir soru geliyor: Artık kim olduğunu bilmemesi, Loki ile olan dinamiğini nasıl etkileyecek?

Yine ikinci sezonda Ravonna Renslayer rolünde Gugu Mbatha-Raw’u izlemeye devam edeceğiz. Bu ayın başlarında ikinci sezon için duyduğu heyecandan bahseden Mbatha-Raw: “Renslayer’ı çok seviyorum. Onu daha fazla keşfedeceğim için çok heyecanlıyım ve insanların gerçekten gelecek sezonu dört gözle beklediği için de çok mutluyum. ”

Disney+, henüz Loki ikinci sezonu için bir yayın tarihi açıklanmadı. Ancak Production Weekly, yeni sezon çekimlerinin bu yılın sonuna doğru tamamlanmasının ve de dizinin 2023 yılında geri dönmesinin beklendiğini öne sürmüştü.

Bir cevap yazın
You May Also Like