Beş çocuk annesi olan Tisha Beauchmin, bize dünyada iyi insanların hala yaşadığını hatırlattı. Belki bizim bile karar verip yapamayacağımız bir kararla Tisha ve eşi Kevin, komşusunun 3 çocuğunu evlat edindi.

Üç çocuğu olan komşusu kanserden vefat edince çocukların, yetiştirme yurduna gönderilmesine razı olamayan Tisha, eşiyle konuşarak beş çocuğu olmasına rağmen komşusunun üç çocuğunu da evlat edindi.

tisha

Evlerinde sekiz çocuk için yeterince yer olmadığı için çocuklar birbirlerinin odalarını paylaşmaya başladılar. Tisha’nın çocuklarından biri de koltukta yatmaya başladı. Ve kimse herhangi bir konuda şikayetçi değildi. Çocukları dahil oldukça duyarlı bir aile olduğu aşikar. Tisha’nın bu durum için çözümü ise yeni bir duvar ördürerek çocukların odasını ayırmaktı.

Fox5’ın Surprise Squad ekibi Tisha’nın yaptıklarını duydu ve ona sürpriz yapmak istedi. Bir gün Tisha’nın kapısını çaldılar ve ona bu konuda yardım edeceklerini söylediler. Tisha’nın bilmediği ise evinin tamamen değişecek olmasıydı. Tisha evde değilken toplam 6 hafta içinde bitecek bir işi 3 günde bitirerek bütün çocukların yaşayabileceği mükemmel bir ev yarattılar. Tisha ise evinin son halini görünce göz yaşlarına boğuldu. Dilerseniz evin son halini ve Tisha’nın hissettiklerini beraber izleyelim.

Tisha ve çocukları bu mutluluğu fazlasıyla haketti.

0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like