Netflix, başrolünde popüler Bollywood yıldızı Kartik Aaryan’ın oynadığı gerilim filmi “Dhamaka”ya katıldı. Film yalnızca yayın platformunda yayınlayacak.

Aaryan, gizemli bir bomba patlamasının olduğu bir durumda sıkışıp kalan ve gelecekteki kariyeri ile içindeki hümanist arasında bir seçim yapması gereken bir haber spikerini oynuyor. Film, 2013 Kore filmi “The Terror Live”ın yeniden yapımıdır.

Oyuncular arasında ayrıca Mrunal Thakur (“Love Sonia”), Amruta Subash (“Choked”), Vikas Kumar (“Aarya”) ve Vishwajeet Pradhan (“Class of ’83”) yer alıyor.

“Dhamaka”nın yönetmenliğini, ikinci sezonu şu anda yapım aşamasında olan Disney Plus Hotstar dizisi “Aarya”nın yönetmeni Ram Madhvani üstleniyor. Film, Lotte Cultureworks, Globalgate Entertainment ve Lionsgate ile birlikte eski Disney Hindistan şefi Ronnie Screwvala’nın RSVP Films ve Ram Madhvani Films tarafından yapılmıştır.

Ram Madhvani “Amita Madhvani ve ben ve RSVP’deki ekiple birlikte Ram Madhvani Films’deki tüm ekibimiz, ‘Dhamaka’ filmimizin Netflix’te olacağı için çok heyecanlıyız. Bunun son derece saygı duyduğumuz ve ulusal ve uluslararası izleyicilere ulaşacak bir platformla devam eden bir ilişki için ilk adımımız olduğunu biliyoruz” dedi. “Birkaç yıldır Kartik Aaryan ile işbirliği yapmak istiyordum. Ve ‘Dhamaka’ yapmak istediği için çok heyecanlıyım. Kartik her gün çalıştığım 360 derece sisteme elinden gelen her şeyi veriyor. Bir aktör olarak tam katılımı, tutkusu, hassas iş ahlakı son derece saygı duyduğum bir şey. Onunla tekrar iş birliği yapmak harika olurdu çünkü işimi çok daha iyi bir hale getirdi” diye ekledi.

Aaryan, “Pyaar Ka Punchnama” (2011) ve devam filmi olan “Pyaar Ka Punchnama 2” (2015) ile öne çıktı ve Bollywood’un A-listesindeki konumunu “Sonu Ke Titu Ki Sweety” (2018) ile pekiştirdi. Gelecek filmleri arasında “Dostana 2” ve “Bhool Bhulaiyaa 2.” yer alıyor.

Aaryan, “Dhamaka, bir aktör olarak benim için çok heyecan verici ve zenginleştirici bir deneyim oldu” dedi. “Ram Madhvani gibi başına buyruk biriyle çalışmak, kişiliğimin yeni bir yönünü keşfetmeme ve sergilememe izin verdi. Filmin tüm dünyadaki izleyicilere ve hayranlarıma Netflix üzerinden ulaşacağı için çok heyecanlıyım” dedi

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like