Dünyayı kasıp kavuran 2020 Netflix fenomen dizisi Kaplan Kral, önümüzdeki birkaç ay içinde ikinci sezonuyla geri geliyor.

Dünya çapında 64 milyondan fazla hane tarafından izlenen, Joe Exotic ve Carole Baskins’in uzun süredir devam eden kan davasını belgeleyen belgesel serisi, COVID-19 nedeniyle yapılan karantina esnasında dünyayı kasıp kavurdu.

Belgesel serisi, 20 Mart 2020’de tüm dünyada Netflix’te yayınlandı ve daha sonra 12 Nisan 2020’de Joel McHale tarafından sunulan bir bonus özel bölümü eklendi.

Kaplan Kral, hem Netflix’te hem de diğer ağlarda geliştirilmekte olan birden fazla projeyle mülk üzerinde büyük bir çılgınlık yarattı. NBC, sınırlı dizisine Over My Dead Body adlı podcasti adapte üzerinde çalışıyor. Söylentilere göre, Nicolas Cage Amazon Prime Video ve Netflix için üretilecek bir dizide yer alacak. Yapımcılığını Ryan Murphy’nin yapacağı söylenen proje henüz resmi olarak onaylanmadı.

 İkinci sezon hakkında uzun süredir söylentiler dolaşıyor ve BBC geçen Ağustos ayında Netflix’in ikinci bir sezonun haklarını güvence altına aldığını ve şimdi yayınlanmaya yakın gibi göründüğünü bildirdi.

Şimdi, neredeyse bir yıl sonra, en azından dizinin yıldızlarından ikisi John Reinke ve James Garretson’a göre daha fazlası yolda gibi görünüyor.

Geçtiğimiz haftalarda hem James hem de John, Kaplan Kral dizisi için daha çok sezonun geleceğini ve hatta yolda olduğunu ima ettiler. John Reinke, Kaplan Kral’ın ikinci sezonu için şöyle bir ipucu verdi:

“Kaplan Kral’ı izlediğiniz için size teşekkür etmek istiyorum. Şimdi hazırlanın, evet, ister inanın ister inanmayın, yakında başka bir sezon çıkacak, bu yüzden gözlerinizi açık tutun.”

 John ayrıca dizide hala iyi bir adam olduğunu umduğunu ve “Yeni sezondaki karakterimi sizle beraber göreceğim” diye ekledi.

Benzer şekilde, James Garretson da Mart veya Nisan 2021’de bir şeylerin geleceği konusunda imalarda bulundu.

Tabii ki, ilk sezon çıktığından beri tartışılacak çok şey var. Dizide ele alınacak en önemli konular Joe Exotic’in başkanlık affı almaya çalışması ve Kaplan Kral hayvanat bahçesinin kalıcı olarak kapanması.

Şimdilik yeni sezonla ilgili tüm bilinenler bunlar. Önümüzdeki haftalarda daha çok bilgi paylaşıldığında sizleri yeniden bilgilendireceğiz.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like