1. Ana
  2. Diğer
  3. Justin Bieber Mental Çöküşü İçin Hayranlarından Dua İstedi

Justin Bieber Mental Çöküşü İçin Hayranlarından Dua İstedi

Uzun zamandır bir projeyle ismi anılmayan 25 yaşındaki genç yıldız Justin Bieber, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından paylaştığı bir gönderi ile hayranlarına mental sağlığı hakkında bilgi verdi. Geçtiğimiz yıl manken sevgilisi Hailey Baldwin ile ani bir karar alarak evlenen Bieber, magazincilerin dışarıda yakaladığı anlarda ağlarken görüntüleniyordu. Bu konu hakkında hayranlarına karşı dürüst olmayı seçen Bieber, Instagram hesabında 105 milyon takipçisi ile mental sağlığı hakkında konuştu.

Sadece ne yaşadığıma dair siz çocukları bilgilendirmek istedim. Umarım bu söylediklerim sizde yankı uyandırır. Uzun zamandır çok mücadele ediyorum kendimi hayattan kopuk ve tuhaf hissediyorum. Her zaman geri dönüyorum bunun için endişeli değilim sadece siz çocukların benim için dua etmesini istiyorum. Tanrı güvenilirdir ve sizin dualarınız gerçekten yararlı oluyor. Zorlandığım şeylerle baş başa yüzleştiğim bir zamandayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>