Nick Hargrove ve Thomas Sadoski de Jonathan Majors ve Glen Powell’ın rol aldığı projenin kadrosuna katıldı.

Joe Jonas, Daren Kagasoff ve Spencer Neville , Black Label Media’dan bir Kore Savaşı draması olan Devotion’un yüksek uçan kadrosuna katıldı .

Nick Hargrove ve Thomas Sadoski de özelliğin çağrı sayfasına katıldı. Şubat ayında Georgia, Savannah’da, yönetmen koltuğunda JD Dillard ile çekime başlayacak olan gerçek hikayede Jonathan Majors ve Glen Powell başrolde.

Adam Makos’un en çok satan kitabı  Devotion: Epic Story of Heroism, Friendship and Sacrifice’den uyarlanan proje, farklı dünyalardan iki ABD Donanması savaş pilotu Jesse Brown (Majors) ve Tom Hudner’ı (Powell) anlatıyor. Resmi logline göre, VF-32 filosuna birlikte başlatılırlar ve sınırlarını zorlayarak yeni bir savaş uçağı tasarımını test eder ve uçururlar. Ancak arkadaşlarından biri düşman hatlarının gerisinde vurulduğunda sınanır.

Jonas ve Neville, 32 filosunun üyelerini oynuyorlar. Kagasoff, Hudner’ı çok uzun yıllardır tanıyan bir takım üyesini, Sadoski ise takım kaptanını oynayacak.

Filmin senaryosunu Jake Crane ve Jonathan A. Stewart yazdı. Senaryo Dillard tarafından gözden geçirildi. Molly Smith, Rachel Smith, Thad Luckinbill ve Trent Luckinbill, Black Label Media aracılığıyla filmin prodüksiyonunu yapıyor.

STX, filmin uluslararası dağıtımlarıyla ilgilenecekken Sony de yurt içi dağıtımlarını yapacak.

Jonas, 2000’lerde genç bir pop grubu olan Jonas Brothers’ı oluşturan üç kardeşten biriydi. Ünlü şarkıcı, Disney Channel’ıb müzikal filmi Camp Rock da dahil olmak üzere müzik videoları haricinde birkaç kez görünse de, Kore savaş filmi Devotion ilk dramatik filmi olacak. Jonas, UTA ve Mannatt, Phelps & Phillips tarafından temsil edilmektedir.

Daren Kagasoff, The Secret Life of an American Teenager’ın yıldızlarından biriydi. Amerikalı aktör korku filmi Ouija’da rol aldı ve kısa süre önce de The Village’da rol aldı. Kagasoff, Gersh ve John Carrabino tarafından temsil edilmektedir.

Neville, Ozark ve Good Trouble gibi TV şovlarında yer alan ve son zamanlarda da oldukça yükselen bir oyuncudur. Pakula/King & Associates, 3Arts ve Morris Yorn tarafından temsil edilmektedir.

Sadoski ise iki John Wick filminde rol aldı ve UTA ve Industry Entertainment tarafından temsil ediliyor.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like